Když potřebujete rychle prodat nebo pronajmout byt

Prodej i pronájem bytu může být velmi komplikovaná záležitost, která může spolknout velkou dávku drahocenného času. Je to ale současně věc, kterou je třeba zařídit perfektně, protože i sebemenší chyba může mít i fatální následky. Uvažujete o prodeji nebo pronájmu, chcete vše zařídit rychle  a bez komplikací, abyste se mohli věnovat svému podnikání? Poradíme, jak toho můžete docílit opravdu snadno.

Na začátku stojí velmi důležité rozhodnutí

Pokud chcete byt prodat nebo jen pronajmout, musíte se na vše řádně připravit. Ve hře je celá řada faktorů, která přímo ovlivňuje výslednou výhodnost celé akce. Při pronájmu je například hodně důležitý výběr nájemníků. Může se stát, že natrefíte na takové „umělce“, kteří jsou schopni z bytu třeba i během několika měsíců udělat zcela neobyvatelný prostor. Při prodeji je třeba se věnovat všem náležitostem a zařídit vše potřebné na daných úřadech. V obou případech je nutností kvalitní smlouva se všemi náležitostmi apod. Počítejte s tím, že pokud budete prodej či pronájem řešit vlastními silami, bude vás to stát hodně času i nervů. Na začátku je tedy určitě dobré zvážit, zda se nespolehnout na pomoc realitní kanceláře, která by vše zařídila za vás.

Pronájem i prodej bytů může jít i v Praze snadno

Asi největší poptávka a současně i nabídka bytů k prodeji i k pronájmu je v Praze. Právě zde je realitní trh také „nejostřejší“ ze všech. Pokud vás prodej či pronájem bytů v Praze zajímá, jistě pro vás bude lepší, pokud se právě na realitní kancelář obrátíte. Trh je obrovský a realitní kanceláře se v něm umí lépe pohybovat. Dokazuje to například realitní kancelář Home Sweet Home, která se specializuje na krátkodobé i dlouhodobé pronájmy a na současně i na prodej nemovitostí Praha. Více informací a hlavní důvody, proč se spojit právě s touto společností, najdete na Homesweethome.cz.

PR článek

Témata:
rady a návody  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.