Komerční banka podporuje české řemeslníky a projekt Rok řemesel 2016

Oblast řemesel zažívá v České republice období renesance. Kvalitní, tvořivá, manuální práce stále zůstává významnou ekonomickou silou a v případě uměleckých řemesel také pokračovatelem našeho kulturního dědictví.

Je proto přirozené, že se Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) rozhodla letošní rok vyhlásit Rokem řemesel 2016. A stejně přirozené je, že v této aktivitě nezůstala sama. Například Komerční banka se rozhodla podpořit řemeslníky, kromě přímé finanční podpory projektu, nabídkou výhodného balíčku bankovních služeb a financování.

Podnikatelský účet bez poplatků

„Komerční banka, která se dlouhodobě a tradičně zaměřuje na poskytování služeb v oblasti podnikatelských financí, se aktivně připojila k podpoře projektu AMSP ČR – Rok řemesel 2016. Sdílíme totiž společný názor, že je potřeba pomáhat rozvoji řemeslného podnikání v ČR. Rozhodli jsme se v této souvislosti nabídnout všem řemeslníkům možnost založení nového Profi účtu, obsahujícího balíček základních bankovních služeb, na dva roky zdarma,“ uvedl Radek Basár, zástupce výkonného ředitele pro Marketing a Komunikaci KB.

Řemeslníci získají s Profi účtem od Komerční banky vše, co pro své podnikání potřebují – běžný účet s měsíčním elektronickým výpisem, bezkontaktní platební kartu, ovládání účtu přes internet i telefon a deset bezplatných elektronických plateb každý měsíc. Navíc mají možnost sjednat si k účtu povolený debet pro pokrytí nenadálých výdajů.

Právě kombinace těchto služeb společně s individuálním přístupem bankovního poradce dělá z Profi účtu mimořádně výhodnou nabídku pro všechny, i začínající, řemeslníky.

K osamostatnění či rozvoji podnikání využijte výhodné financování

Komerční banka nabízí podnikatelům financování jejich potřeb na míru. Profi úvěrem lze financovat například stroje, nářadí, budovy, automobily, výrobní linky, materiál, vybavení kanceláře, ale i zásoby nebo pohledávky.

V současné době Komerční banka také spustila nabídku zvýhodněného financování - Profi úvěr Start, které je určeno pro začínající řemeslníky a podnikatele. Atraktivita úvěru spočívá ve zvýhodněné úrokové sazbě a dílčí garanci splácení úvěru, kterou na sebe přebírá Evropský investiční fond. Výjimečnost produktu spočívá především v tom, že klienti nemusí prokazovat žádnou podnikatelskou historii a k získání až milionového úvěru stačí „pouze“ dobrý a životaschopný podnikatelský záměr.

Pro více informací volejte bezplatnou infolinku KB 800 521 521, navštivte webové stránky www.kb.cz/remeslnik nebo jakoukoli pobočku Komerční banky.

Co potřebují řemeslníci v oblasti financí?
  • Ovládat své finance z libovolného místa pomocí počítače, mobilu či telefonu.
  • V případě potřeby dostupnou pobočku banky a spolehlivého bankovního poradce.
  • Jednoduché a výhodné financování.
  • Možnost získat finanční rezervu, například díky úvěrovému limitu k podnikatelskému účtu.
  • Garantovanou úroveň kvality služeb.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.