Kvalitní nástroje pro obrábění kovů nabízí Michovský TOOLS

Pro profesionální, ale mnohdy i kutilské použití nemusí být, pokud jde o nástroje pro obrábění kovů, nabídka různých hobby marketů dostačující. Jako profesionálové máme sice často své stálé dodavatele, ale ani jejich nabídka není vždy dostatečná. Firma Michovský TOOLS je tradičním českým dodavatelem širokého spektra špičkových nástrojů i pro nejnáročnější průmyslové obrábění konstruovaných tak, aby byly schopny nabídnout ty nejlepší užitné vlastnosti.

Profesionální nástroje pro obrábění kovů

Přehled sortimentu Michovský TOOLS najdete na webových stránkách Nastroje.cz. Společnost nabízí výrobky domácích i zahraničních výrobců se sortimentem nástrojů pro obrábění kovů a kovovýrobu. Výběr prodávaného sortimentu směřuje k tomu, aby nástroje pro obrábění kovů nabídly dlouhou životnost i skvělé parametry, pokud jde o přesnost, maximální úběry materiálu i kvalitní povrch.

Michovský TOOLS dodává především frézy, nástroje a pomůcky pro soustružení, vrtáky, závitníky, upínací pomůcky, kalibry a měřidla.

Kovoobrábění s nejlepšími nástroji

Frézy

Sortiment fréz zahrnuje frézy z monolitního tvrdokovu, s vyměnitelnými břitovými destičkami, frézy pro obrábění hliníku a mědí, ale i klasické HSS Co8 pro opracování běžných ocelí. Mezi nástroji pro soustružení si vyberete destičky, nožové držáky i upichovací držáky. Hodí se pro obrábění vnitřních i vnějších rotačních ploch.

Vrtáky

Vrtací nástroje od Michovský TOOLS se hodí pro výkonné vrtání oceli. Jde o tvrdokovové vrtáky vysoké kvality v řadách Economy line i Power line. Nabízí se s vnitřním chlazením i bez něj. V nabídce jsou HSS i HSSCo vrtáky všech délek. Nechybí kuželové vrtáky a středící navrtáváky.

Závitníky

Každá kovodílna potřebuje být vybavena též kvalitními závitníky. Jde o výkonné závitníky do oceli, včetně nerez oceli, tvářecí závitníky, strojní, trapézové a NPT závitníky.

Kalibry a měřidla

Kovovýroba není možná ani bez měřidel a kalibrů. Michovský TOOLS vám dodá posuvná měřidla, mikrometrická měřidla, výškoměry, hloubkoměry, kalibry i další příslušenství pro měření a kalibraci. Kompletní nabídce se věnují speciální stránky firmy – Kalibry.cz.

Upínání

Nakonec je třeba zmínit ještě spolehlivé kleštinové upínání a kleštiny, včetně tepelných upínačů pro co největší přesnost upínání. Kvalitní upnutí nelze podceňovat. Zvyšuje životnost nástroje, přesnost obrobeného dílu, a je nevyhnutné i z hlediska bezpečnosti na pracovišti.

O firmě Michovský TOOLS

Michovský TOOLS se již přes 20 let specializuje na dodávky nástrojů a měřidel pro kovovýrobu. Výrobky jsou pečlivě vybírané a vždy skladem. Firma se proto chlubí rychlou dodávkou.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.