Levné kancelářské počítače? Seženete je snadno!

Vybavení kanceláře nemusí právě nejlevnější a často je tomu právě naopak. Přesto můžete při jeho nákupu značně ušetřit. Nevěříte? Pak určitě pokračujte ve čtení.

Repasované počítače – ušetřete bez rizika

Slovo „repase“ jste s největší pravděpodobností již slyšeli, takže jen ve zkratce. Takto označená zařízení sice nejsou úplně nová, nicméně byla odborně zkontrolována, takže jsou zcela provozuschopná. Jejich hlavní výhodou jsou přitom právě pořizovací ceny (viz níže). Pokud žádáte osvědčenou kvalitu, samozřejmě jsou k dispozici repasované počítače předních značek, při jejich nákupu tedy rozhodně nebudete riskovat.

Kolik repasovaný počítač vlastně stojí?

Že jsou repasované počítače a další technika levnější je sice fakt, ale takové konstatování je nicneříkající. V této oblasti také naleznete značné cenové rozdíly. Seženete tedy zařízení za 1500 Kč, ale také o mnoho dražší stroje. Faktem ale zůstává, že jsou tyto částky nižší než u nových zařízení, a to mnohdy skutečně výrazně. Sami se o tom koneckonců můžete přesvědčit – stačí si prohlédnout aktuální nabídku kancelářských počítačů.

Dostanu na repasovaný počítač záruku?

Většinu podnikatelů bude samozřejmě zajímat, jak je to se záruční lhůtou. Ani v tomto ohledu se nicméně nejedná o sebemenší problém, neboť ta se obvykle pohybuje okolo 12 měsíců. V některých případech, např. v internetovém obchodě Technimax.cz, záruční doba činí dokonce 13 měsíců, takže při nákupu vybavení kanceláře skutečně neriskujete. To navíc nemusí končit pouze u stolních počítačů, ale pořídit si můžete rovněž repasované notebooky, monitory, tiskárny či projektory!

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.