Likvidace firmy rychle a bez starostí

Zkusili jste začít podnikat a nevyšlo to? Máte spoustu dluhů a řešení je v nedohlednu. Nemůžete spát, vaše problémy se hromadí, hlava se vám „nafukuje“ a chystá se prasknout…
I tak končí některé podnikatelské pokusy. Nelámejte ale hůl! Každou chybu berte jako novou zkušenost, která vás posune o krok blíž k cíli.

Všechny problémy mají řešení

Každý problém se dá vyřešit… Záleží jen na vás, jak se k němu postavíte. Můžete se zhroutit a rezignovat. Co vám to ale přinese? Jen další trápení a stagnaci, která se nejspíš bude prohlubovat, až skončíte na dně.

Když se na problém podíváte jako na překážku, kterou musíte zdolat na cestě k cíli, uděláte rozhodně lépe. Budete mít lepší pocit a snáze najdete řešení.

Jak se vypořádat s podnikatelským neúspěchem

Založili jste firmu, nedařilo se vám a řešíte otázku „Co teď? Co udělat s firmou? Můžu ji jen tak nechat být? Mám si pořídit hypotéku a splácet z ní své dluhy?“ Na hypotéku rozhodně zapomeňte! Jen byste se motali v bludném kruhu.

Vzpomeňte si na léta ve školních lavicích. Když jste udělali chybu, tak jste ji smazali nebo škrtnuli. Stejně vyřešíte i problém s vaší firmou. Rozhodněte se pro vymazání firmy z obchodního rejstříku.

Jste ze Slovenska?

Pokud jste ze Slovenska, máte výhodu. Existuje řešení, které vaší hlavě ulehčí, a vy budete moci konečně klidně spát. Tím řešením je firma, která se zbaví vaší firmy za vás. Odborníci z Sabron s.r.o. vaši firmu odkoupí, vyřeší za vás všechny soudní tahanice a zaplatí poplatky s tím spojené. Postup likvidace je v souladu se slovenským Obchodným zákoníkem. Díky velkému objemu poskytovaných služeb se firma Sabron s.r.o. chlubí velmi příznivou cenou, která vám pomůže se jednoduše rozloučit s vaší firmou.

Co je potřeba udělat pro likvidaci firmy?

Likvidace firmy s pomocí odborníků je velmi jednoduchá. Nemusíte se starat téměř o nic. Záleží jen na tom, v jakém stavu se vaše firma nachází. Jestli je nezadlužená, postačí vám souhlas správce daně a aktuální hlavní účetní kniha nebo rozvaha. Souhlas správce daně získáte zasláním žádosti na finanční úřad. Vzor žádosti a další informace najdete zde. Podrobnější informace hledejte na finančním úřadě.

Firma, která je zadlužená ale nemá dluh vůči státním institucím a státu, bude potřebovat také souhlas správce daně.

Firmy s dluhem vůči státu či jiným státním institucím nepotřebují k likvidaci souhlas správce daně ani jiné ověřené dokumenty, ale musí počítat s tím, že taková likvidace vyjde dráž.

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.