MAND CZ – obrovský výběr dveří a kování

Vybíráte dveře a kliky a nevíte si rady? Nejraději byste chtěli vidět vše přehledně na jednom místě? U nás se sen stává skutečností. Na ploše 330 m2 v Libušské ulici na Praze 4 se nachází náš stylový showroom, kde vám s radostí a vášní pro dveře představíme to nejlepší na trhu. MAND CZ nabízí produkty českých i evropských jedniček. Je libo české dřevěné dveře? Máme! Sháníte stylové posuvné dveře? Máme ty nejlepší od Eclisse! Potřebujete moderní kliky na dveře? U nás najdete i ty, které vyhrály mezinárodní ocenění za design! Sháníte rustikální kování na chalupu? Není problém!

MAND CZ – rádi vám poradíme ve stylovém showroomu i na eshopu!

S výběrem vám vždy ochotně a rádi poradíme. Dveře a dveřní kování jsou naším koníčkem, nejen prací, a proto si troufáme tvrdit, že při výběru s námi, budete mít konečně „kliku“. Vidět vše na vlastní oči je vždy skvělé. Můžeme sice avizovat, že dveře Czech Door z poctivého českého dřevěného masivu jsou prostě dokonalé, že se hodí do klasického, nostalgického i moderního interiéru, ale vidět tu senzaci na vlastní oči – to je něco jiného. Můžeme psát, že máme slabost pro kování Cobra, protože je české, kvalitní a za necelých třicet let existence značky se stalo tím nejlepším na trhu. Ne vždy má člověk ale čas či možnost navštívit kamenný showroom, v takovém případě jsme vám k dispozici na eshopu!

Naše posuvné dveře do pouzdra ušetří prostor v malém interiéru

S námi vyřešíte vše kolem dveří. Díky tomu, že se v naší nabídce nachází zcela geniální posuvné dveře Eclisse, které se při otevření zasouvají do špičkově technologicky řešeného stavebního pouzdra, se troufáme pasovat na odborníky v řešení problémů s nedostatkem prostoru v interiéru. Stavební pouzdro Eclisse působí subtilně a minimalisticky, hodí se tak do každého interiéru. Je přitom mimořádně kvalitní a odolné. Splňuje zkrátka vše, co od posuvných dveří a pouzder čekáte, a ještě o dost víc. Oproti otočným dveřím ušetří posuvné dveře do pouzdra cenný prostor, jejž jinak zabíráme při manipulaci s dveřním křídlem. Ač se to na první pohled může zdát jako drobnost, není to tak. Posuvné dveře jsou funkčním a praktickým prvkem interiéru. Ty od značky Eclisse jsou navíc mimořádně estetické.

MAND CZ nabízíme certifikované bezpečnostní dveře i kování

Abychom zůstali u dveří, v naší nabídce najdete i velmi kvalitní vchodové dveře a také bezpečnostní dveře výrobců NEXT a Bedex. Vyberte si dveře odpovídající bezpečnostní třídy. Nabízíme i dveře protipožární. Bezpečnostní dveře by měly být nezbytnou součástí ochranného systému každé domácnosti a my si jsme toho vědomi. Proto nabízíme jen dveře, které mají vše, co mají certifikované bezpečnostní dveře mít. A protože jsme slíbili, že se o vaše dveře postaráme od A do Z, tak nabízíme samozřejmě i vysoce kvalitní bezpečnostní kování.

Nezakládáme si na tom, abychom nabízeli drahé produkty, naší prioritou vysoká cena v žádném případě není. Naše dveře a dveřní kování vybíráme pečlivě a s maximální péčí. Rádi se zaměřujeme na české výrobce nebo výrobce, kteří s daným produktem přišly a ostatní je jen napodobují. Typickým inovátory ve svém oboru je již zmíněná značka Eclisse. Především si ale zakládáme na tom, abychom svým zákazníkům poskytovali co nejvyšší míru kvality.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.