Máte nečekané výdaje nebo chcete větší částku bez prověřování registrů? Právě pro vás je tu Čínská půjčka

Dříve či později to může potkat každého: domácí spotřebič vypoví službu, auto se porouchá nebo se objeví nějaké jiné nečekané výdaje. Také se může stát, že prostě jen budete mít prázdnou peněženku, nákup odložit nepůjde a do nejbližší výplaty bude daleko. Co v takové situaci dělat a jak ji vyřešit?

Pokud máte dostatečnou finančních rezervu, je to dobré. Problém však nastává ve chvíli, kdy rezerva nestačí, nebo když ji vůbec nemáte k dispozici. V takové situaci nejvíce oceníte možnost půjčit si za férových podmínek a pokud možno co nejrychleji. Kde takovou půjčku najdete? Ideální je nový produkt nazvaný Čínská půjčka. Její vyřízení je rychlé, protože to jde online a požadavky na doložení dokumentů jsou minimální.

Snadné a rychlé řešení pro většinu situací

Čínská půjčka je díky svým parametrům a podmínkám pro poskytnutí skvělou půjčkou prakticky na cokoli. Je jedno zda potřebujete půjčit krátkodobě jen do příští výplaty, nebo jestli si chcete třeba koupit auto či zmodernizovat svou domácnost. Půjčku můžete dokonce využít i na zaplacení oslavy, svatby, na pořízení dovolené… ale také třeba právě když potřebujete jen menší částku na nečekanou opravu porouchaného domácího spotřebiče.
Čínská půjčka se Vám dokonale přizpůsobí. Ať už jde o výšku půjčky nebo dobu splácení, vybere si každý. Půjčka existuje ve dvou verzích.

 • První je nízká, krátkodobá Čínská Panda půjčka
 • Druhá je klasická dlouhodobější půjčka

S Čínskou půjčkou tedy vyřešíte prakticky jakýkoli problém.

Krátkodobá půjčka skutečně pro každého

Pokud vám stačí jen menší částka od několika stovek do několika tisíc korun, je pro vás ideální Čínská Panda Půjčka. Tuto krátkodobou půjčku pro každého si vyřídíte snadno a velice rychle online. Nemusíte tedy nikam chodit. Podmínky půjčky jsou srozumitelné a není v nich žádný háček. Úroková sazba je nízká a půjčku splatíte v jedné jediné splátce. Naprostá většina půjček je vyřízena ještě ten samý den, kdy byla podána žádost.
Za jakých podmínek si můžete tuto půjčku vzít?

 • Výše půjčky je od 500 do 4 500 Kč
 • Splatná může být za 1 až za 30 dní
 • Při opakovaném půjčování můžete získat výhodnější úrokovou sazbu
 • Nemusíte prokazovat, na co peníze použijete, při schvalování totiž nehraje účel půjčky žádnou roli
 • Půjčka je schválena vysokému procentu žadatelů

Půjčit si můžete i větší částku

Pokud si chcete půjčit větší částku, je zde Čínská půjčka s delší dobou splácení. Ani u této půjčky nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte pohodlně online. Peníze po schválení půjčky dostanete přímo na svůj bankovní účet. Půjčka je opět schvalována rychle, zpravidla do 24 hodin od podání žádosti.

A jaké podmínky má tato půjčka?

 • Výše půjčky je od 4 000 do 190 000 Kč
 • Doba splácení je od 12 do 84 měsíců. Splátka tak může být dostatečně nízká pro každý rodinný rozpočet
 • Za každou půjčku můžete získat zajímavé věrnostní slevy. Stálí klienti tedy mají výhodnější podmínky
 • Půjčka je i v tomto případě bezúčelová, můžete ji použít na cokoli
 • Hned na začátku si podle svých potřeb zvolíte výši půjčky i dobu splácení

Čínská půjčka opravdu pro každého

Čínská půjčka je vhodná opravdu pro každého. Je jedno zda jste zaměstnaní na trvalý pracovní poměr, OSVČ nebo jste už v důchodu. Jak to? Podmínky pro získání půjčky jsou totiž velmi jednoduché. Půjčka je proto snadno dostupná pro kohokoli.

Shrňme si výhody: Nemusíte doložit účel, neomezí vás ani záznam v registrech nebo výše příjmu

Velkou výhodou je, že u Čínské půjčky není nutné dokládat, na co si chcete půjčit. To také urychluje vyřízení a poskytnutí půjčky.

Další výhodou je, že při schvalování půjčky se žadatel neověřuje v registru dlužníků. Půjčku tak můžete získat i v případě, že máte zápis v centrální databázi dlužníků nebo v jiném registru. Půjčku proto lze využít i na splacení jiných dluhů. S Čínskou půjčkou tak můžete například předejít prodlení se splátkami jiných úvěrů.

Třetí výhodou je, že i když musíte mít stálý a trvalý příjem, nemusíte dokládat jeho přesnou výši. Není třeba zdlouhavě dokládat potvrzení o výši příjmů. Stabilní příjem jako takový však mít musíte. Proč? Především proto, abyste půjčku vůbec mohli splatit.

Jestli si chcete půjčku sjednat, stačí splnit tyto jednoduché podmínky:

1. Věk od 18 do 65 let

2. Musíte být občanem České republiky

3. Máte stálý příjem

4. Máte aktivní bankovní účet

5. To je vše, žádné další podmínky nejsou!

Chcete si Čínskou půjčku sjednat co nejrychleji a nejvýhodněji? Udělejte tak online přímo u specialisty na půjčky a úvěry! Využijte web Hyperfinance.cz – o půjčku můžete žádat prakticky kdykoli. Snadno si nastavíte parametry, které vám budou vyhovovat, budete informováni o všech podmínkách a budete si moci přečíst hodnocení ostatních klientů!

Diskuze k článku

Přidat komentář
Michal Zeman Registry již prověřuje každá společnost, já mám dobré zkušenosti s https://www.happycredit.cz/ kde mi půjčili velmi rychle a se zajímavým úrokem.
15.7.2019 17:17 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.