Máte přehled o docházce zaměstnanců? Softvér vám pomůže.

Každý zaměstnavatel si uvědomuje, že čas jsou peníze. Pokud máte několik zaměstnanců, tak to platí několikanásobně. Důkladná evidence docházky zaměstnanců může ušetřit zaměstnavateli měsíčně až tisíce korun. Na trhu je množství způsobů jak evidovat docházku - online softvéry na sledování docházky, docházkové terminály, jednoduchá evidence docházky pomocí excelu, nebo prostřednictvím knihy docházky.

Jednoduchá online evidence docházky

Každý zaměstnavatel si uvědomuje, že čas jsou peníze. Pokud máte několik zaměstnanců, tak to platí několikanásobně. Důkladná evidence docházky zaměstnanců může ušetřit zaměstnavateli měsíčně až tisíce korun. Na trhu je množství způsobů jak evidovat docházku - online softvéry na sledování docházky, docházkové terminály, jednoduchá evidence docházky pomocí excelu, nebo prostřednictvím knihy docházky.

Neustálý vývoj trhu nám přináší moderní řešení i v oblasti evidence docházky zaměstnanců. Jsou jimi online softvéry, díky kterým nemusíte evidovat docházku zaměstnanců v Excelu, nebo ručně pomocí knihy docházky. Rovněž nejsou potřeba náročné hardvérové zařízení, docházkové terminály a školení na jejich používání.

Flowii docházkový systém má několik výhod:

  • Rychlé a snadné online nastavení za pár minut
  • Snadné používání pro zaměstnance
  • Kontrola docházky online kdykoliv a kdekoliv
  • Přehledný grafické reporty pro zaměstnance, zaměstnavatele
  • Výstup pro účetní pro zpracování mezd
  • Bezplatná online konzultace
  • Rychlá a ochotná online, telefonická podpora v rámci ČR a SR

dochádzkový systém

Jaká je cena za online docházkový software

Flowii docházkový systém pro 3 uživatele může být váš jen za 90 Kč měsíčně. Každý další uživatel je jen za 30 Kč bez DPH. Cena je bezkonkurenční.

Jak funguje evidence docházky online?

FLOWii docházkový systém je zde, aby firmám zjednodušil docházkovou administrativu. Správa absencí, dovolených a evidence docházky bez nepříjemného a složitého vypisování formulářů v Excelu či firemním sešitu. Zaměstnanci se evidují a FLOWii údaje zpracovává do přehledného reportu. Ve FLOWii máte na výběr z různých možností čerpání pracovní doby. Popracovní neschopnost, lékař, dovolená, pracovní cesta, oběd či soukromé volno. Už nemusíte pracně počítat nebo vypisovat různé formuláře. Stačí se přihlásit a kliknout. FLOWii evidence docházky je přátelským řešením jak pro zaměstnance, tak i pro vás a vaši mzdovou účetní.

Čím je evidence docházky s FLOWii výjimečná?

Docházkový terminál máte v počítači i v tabletu. Nepotřebujete žádný speciální hardware. Stačí vám internet v počítači nebo klasickém Android tabletu.

Pokročilé možnosti sledovaní času na konkrétních úlohách a zakázkách

CRM systém Flowii plní nejen funkci evidence docházky, ale dokáže měřit i odpracovaný čas při plnění konkrétních úkolů zaměstnance. Úkoly mohou být individuální, skupinové, zda přiřazené k náročnějším zakázkám nebo projektem.

Sledování odpracovaného času můžete využít i pro osobní účely - jako majitel větší společnosti, nebo jako živnostník.

Zdroj : https://www.flowii.com/cz

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.