Mějte svou virtuální asistentku

Snad v každé firmě se generuje mnoho úkonů rutinní administrativy, které jsou sice jednoduché, ale zabírají hodně času a celkově jsou ubíjející. A přitom by je mohl dělat prakticky kdokoliv, kdo do chodu vaší společnosti nevidí. Ať už je děláte vy či vaše sekretářka, zbavte se jich a získejte více prostoru pro důležitější úkoly.

Co je virtuální asistentka a jaké činnosti vykonává?

"Virtuální asistentka" je služba, která vám umožní získat více času tím, že jednoduchou rutinní administrativu přesunete na někoho jiného, kdo fyzicky nesídlí ve vaší firmě, ale přesto vám je k dispozici, kdykoliv potřebujete (dle domluvy). Dokonce je možné nastavit telefon tak, aby se po určitém počtu zazvonění přesměroval na virtuální asistentku, která hovory vyřídí za vás. A díky moderním technologiím lze zajistit mnoho jiných činností, jež by dříve externě vykonávat nešly.

Mezi časté úkony online asistentky patří (krom výše uvedeného) přepisování textů, kopírování, skenování, vytváření prezentací a Excel tabulek, vyhledávání nových kontaktů, sledování cenových nabídek konkurence, vyřizování méně důležitých e-mailů, rozesílání newsletterů a dalších dokumentů, doplňování informací do CRM systému, rozesílání dokumentů poštou, kompletní správa agendy a fakturace i dalších úkonů, na kterých se domluvíte.

Na koho se obrátit?

Zaujala vás tato služba a přemýšlíte, na koho se obrátit? Je tu pro vás společnost Axxel services, která na českém trhu působí od roku 2007. Zajistí vám kromě dalších služeb administrativu a backoffice. Díky tomu získáte více času na důležitější věci a zároveň ušetříte peníze za kmenového zaměstnance.

Outsourcing je stále oblíbenější a promítá se do různých oblastí. Vyzkoušejte i vy služby virtuální asistentky a věnujte se vy či vaše sekretářka práci, kterou skutečně nikdo jiný za vás udělat nemůže.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.