mFaktury.cz – efektivní online fakturační systém

V současné době přichází na trh nová vylepšená verze online fakturačního systému mFaktury. Verze 2.0 kromě nadstandardních možností fakturačního systému nabízí i provizní systém, díky němu si každý uživatel mFaktur může vydělat peníze nebo vydělanou částku vyměnit za prodloužení placené licence mFaktur.

mFaktury vždy při ruce

mFaktury mohou být k dispozici kdekoli tam, kde je připojení k internetu. V kanceláři, doma nebo i na pláži při dovolené v tabletu nebo mobilním telefonu.

mFaktury zdarma

V okamžiku registrace uživatel získává licenci STANDARD na 1 měsíc zdarma. Pokud navíc uživatel získal slevový kód a ten při registraci uplatnil, ihned je licence prodloužena o další měsíc. Rázem jsou mFaktury na 2 měsíce zcela zdarma. Nenáročný uživatel má možnost využívat licenci FREE, která je zcela zdarma na neomezenou dobu.

Mnoho funkcí v mFakturách

mFaktury toho umí opravdu hodně. Veškeré funkce jsou uvedeny na webu mFaktury.cz včetně novinek, plánovaných vylepšení a ceníku.

Pro koho jsou mFaktury určeny

mFaktury jsou ideálním řešením pro podnikatele, živnostníky či menší a střední firmy. Každý si v mFakturách může najít nejvhodnější tarif.

Jak získat prodloužení placené licence zdarma

Doporučte mFaktury kamarádům a známým. Stačí sdílet tento článek, přidat hashtag #mFaktury a na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zaslat žádost o přiřazení užívání placené licence mFaktury na další měsíc zdarma.

TIP: Jak získat mFaktury zadarmo i do budoucna?

Pouze registrací získáte jeden měsíc zdarma. Pokud při registraci zadáte slevový kód (napište si o tento kód na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), získáte druhý měsíc zdarma. A  pokud navíc nasdílíte tento článek dle předchozího odstavce, máte k dispozici rovnout 3 měsíce mFaktur zcela zdarma. Navíc ještě můžete využít provizního programu, který Vám kromě úhrady licence mFaktur může dokonce vydělávat! A to i v případě přechodu na licenci FREE.

mFaktury logo

 

 

 
Rychlé kontakty

web: http://mFaktury.cz

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

 

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.