Na obchodní jednání do Prahy? Ubytujte se v luxusu

Luxusní ubytování v historickém jádru Prahy bylo v minulosti dostupné pouze majetným podnikatelům, kteří do české metropole přicházeli řešit obchodní záležitosti. V současné době se sukces některých českých podnikatelů vyrovná úspěchu zahraničních obchodníků a ceny přepychových apartmánů jsou příznivější než kdy dřív.

Komfortní ubytování, maximální soukromí, kvalitní služby, vstřícný personál a světová gastronomie. Přesně takové jsou požadavky na špičkové hotely v samotném srdci stověžaté Prahy. Požadovaná kritéria dokonale splňují hotel U Zlatého stromu a hotel U Prince.

Hotel U Zlatého stromu

Na Královské cestě v Karlově ulici stojí architektonický skvost ze 13. století. Jedná se o exkluzivní hotel U Zlatého stromu, jehož pokoje dokonale korespondují s historickým vzhledem samotné budovy. Čtyřhvězdičkový hotel má k dispozici 19 pokojů a 2 suity. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením, televizorem, minibarem, telefonem a špičkovým pokojovým servisem. Součástí hotelu je vyhlášená restaurace, která připravuje delikatesy české a mezinárodní kuchyně. Více informací o ubytování v hotelu můžete zhlédnout na stránkách hotelu.

Hotel U Prince

Dvojici luxusních hotelů v centru metropole doplňuje pětihvězdičkový hotel U Prince, který nabízí celkem 10 pokojů s mramorovými koupelnami. Podnikatelé a obchodníci, kteří musí pracovat i na cestách, se rádi zabydlí v pokoji Suit s terasou, pracovním stolem s počítačem a tiskárnou. Samozřejmostí je i další vybavení, jako minibar, televizor, klimatizace a podobně. Více informací o pokojích a ubytování najdete přímo na jejich stránkách.

Pakliže budete chtít obchodního partnera pozvat na sklenici lahodného moku, nabízí se vám zdejší bar Black Angel’s Bar, který vás přenese do 30. let minulého století. 

PR článek

Zdroj obrázku v perexu: https://www.hoteluprince.com/

Diskuze k článku

Přidat komentář
Lenka_vlasakova Hotel vypadá moc pěkně, osobně jsem tam nebyla, ale viděla jsem fotky. Prohlížím si různé hotely po ČR, abych načerpala inspiraci, jak ten náš zařídit. Zatím ho rekonstruujeme, ale až bude hotovo, tak přijdu na řadu já s vybavením. To totiž manžel nechal na mě. Už mám vyhlídnuté nějaké vybavení z https://www.caretrade.cz/ , ale bude toho třeba koupit mnohem víc.
24.5.2020 07:07 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.