Najděte perspektivní obchodní partnery v databázi Albertina

V databázi Albertina najdete záznamy o více jak 2 700 000 společnostech registrovaných v České republice a všech obchodních firmách registrovaných na Slovensku. Co je ale důležitější, najdete zde kontakty na společnosti, u kterých dává obchodní spolupráce velký potenciál do budoucna. Sbohem tedy můžete dát obchodování s firmami na pokraji platební neschopnosti, nespolehlivými plátci DPH, či firmami u kterých není obchodní spolupráce dostatečně rentabilní.

Kvalitní obchodní partner je základ úspěchu v podnikání

Ano, toto všechno umí databáze českých a slovenských firem Albertina. Vyhledat si v ní totiž můžete společnosti, které odpovídají Vaši cílové skupině, a to nejen předmětem podnikání, ale také velikostí a ekonomickými výsledky. Prakticky okamžitě po koupi tak můžete oslovit:

  • pouze ziskové společnosti (pravděpodobně budou mít peníze na včasnou úhradu faktur)
  • společnosti s obratem v řádu desítek či stovek milionů (je zde větší pravděpodobnost, že nakoupí velký objem zboží či služeb)
  • společnosti, jež jsou spolehlivými plátci DPH (vyhnete se tak situaci, kdy budete za odběratele odvádět DPH)

Albertina umí i specializované databáze

Pokud je Vaše zboží určeno pro použití ve specifickém odvětví (např. výrobky pro veterináře, lékárny, architekty apod.), můžete využit některou z před-připravených databází, případně si také nechat zhotovit databázi na míru. Výhody jsou zřejmé:

  • nižší cena (platíte za menší objem dat), kdy ceny před-připravených databází začínají na nižších tisících korun (např. databáze reklamních agentur stojí 4 900 Kč bez DPH)
  • koncentrát použitelných informací (potenciální obchodní partnery nemusíte hledat mezi všemi více jak 2 700 000 společnostmi, čímž si ušetříte čas)

Údaje v databázi Albertina jsou pravidelně aktualizovány, a to ať už jde o samotný výčet firem, tak informace o nich (tj. ziskovost, obrat, spolehlivý plátce DPH). Při posouzení poměru cena/výkon tedy není důvod váhat. Kupte si tedy ještě dnes kompletní databázi Albertina, případně požádejte o vytvoření na míru dělané databáze.

PR článek

Témata:
rady a návody  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.