Nechte účetní a daňové záležitosti na profesionálech a ušetřete si starosti

Sestavení účetní závěrky je důležitou, ale také poměrně náročnou záležitostí vyžadující profesionální znalosti. Ať vaše firma patří mezi ty menší, nebo jste velkou společností, využijte raději služeb účetní firmy, pro kterou je tato činnost denním chlebem. Díky tomu minimalizujete rizika chyb a omylů, které by mohly být velkým problémem. Společnost SP Audit s.r.o. zabývající se auditorskou činností, daňovým a účetním poradenstvím již od roku 1999 vám v tomto bude skvělým partnerem.

Kvalitní služby profesionálů

Účetní závěrka není pouhým prostředkem ke zjištění daňového základu, ale také nejlepší ukázkou toho, jak si firma při svém hospodaření vede. Samozřejmě ale musí splňovat všechny zákonné náležitosti, ať už jde o závěrku ve zjednodušeném rozsahu nebo plnou, která musí být ověřena auditorem. Jen tak se lze vyhnout případným potížím. Cílem firmy SP Audit s.r.o. je sestavit ve spolupráci s klientem korektní závěrku, která bude odpovídat českým, případně i zahraničním standardům (IAS/IFRS). Zároveň se snaží minimalizovat daňová rizika klienta. Vysoce kvalifikovaní odborníci na účetní a daňové poradenství si zakládají na důkladném individuálním přístupu, komplexní znalosti problematiky každého klienta a úzké dlouhodobé spolupráci, díky které vše probíhá hladce.

Spolupráce ve všech oblastech účetnictví

Daňový poradce SP Audit vyřeší všechny problémy v celé šíři daňové soustavy České republiky, případně i v oblasti mezinárodních daňových vztahů. Vše je řešeno včetně navazujících účetních záležitostí, se kterými si poradí účetní poradce. Nabízeny jsou také služby auditorské v plném rozsahu a to pro všechny druhy účetních jednotek. Zkušený auditor provede všechny kroky v souladu s právními normami a postupy, aby byla účetní závěrka v pořádku. Toho všeho mohou využít malé i velké obchodní a výrobní společnosti, včetně těch se zahraniční účastí.

O tom, že společnost SP Audit je zárukou profesionality a kvality svědčí i fakt, že její spolumajitelka je prezidentkou Svazu účetních ČR. Svěřte své účetnictví do péče této spolehlivé firmy a jistě budete spokojeni.

PR článek

Témata:
rady a návody  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.