Nejlepší investicí je koupě luxusního bytu v lukrativní lokalitě

Pakliže disponujete finančními prostředky navíc a už nějakou dobu uvažujete, jakým způsobem je chytře investovat, vsaďte na koupi nemovitosti. To jsou rady zkušených podnikatelů a investorů. Důležité je samozřejmě vybrat správně, aby nemovitost na své hodnotě získávala. Rozhodujícím kritériem je lokalita a vysoká kvalita provedení stavby a vybavení. Máte-li smysl pro detail, budete hodnotit také architektonickou stránku.

Nemovitosti v Praze patří bezesporu mezi vyhledávané pro nákup investičních bytů, ale poslední dobou se podnikatelé soustředí do lokalit horských středisek, která nabízí celoroční aktivity. Jedním z nich je oblast Lipna. A právě zde vzniká mimořádný resort srovnatelný s luxusními švýcarskými, rakouskými či italskými středisky.

Luxus doslova na každém kroku – MOLO Lipno Resort

MOLO Lipno Resort představuje luxusní bydlení na břehu Lipenského jezera. Výstavba prémiových bytů a podkrovních penthousů začne v prvním čtvrtletí příštího roku, přičemž se její ukončení předpokládá na konec roku 2020. Luxusní byty Lipno pro vás znamenají ideální investici s bezpečnou návratností.

Vysoký standard světové úrovně

V MOLO Lipno Resortu je bezpečí a vysoký standard prioritou. Vchody do bytových domů a vjezdy do garáží jsou zabezpečeny elektronickým vstupním systémem. Pro bytový komplex bude k dispozici samostatná recepce se základními službami concierge a s ostrahou. Obyvatelé resortu budou využívat služby recepce sousedního pětihvězdičkového hotelu. Obě recepce budou k dispozici v režimu 24/7/365. Díky dělení domů na sekce se samostatnými schodišti a výtahy se na společné chodbě nebudou nacházet více než tři vstupy do bytů. V podzemních podlažích jsou garáže, sklepy a také kolárny a kóje na sportovní vybavení. Všechny obytné místnosti v bytech jsou vybavené chlazením pomocí vnitřních nástěnných, resp. podstropních cirkulačních jednotek. Dveře do bytů jsou osazené bezpečnostními protipožárními dveřmi. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné, v koupelnách a komorách je ve standardu velkoformátová designová dlažba. Velkoformátová francouzská okna jsou na straně všech balkónů a teras a poskytují krásné výhledy na jezero nebo do zahrady navržené známou zahradní architektkou Štěpánkou Šmídovou.

Dispozice bytů v MOLO Lipno Resortu jsou navrženy tak, aby byly maximálně funkční jak pro ty, kteří sem budou jezdit jen na víkendy, tak i pro ty, kteří se zde rozhodnou trávit delší čas. Nechybí dostatek místa pro šatní skříně, komora s pračkou, velkorysé obývací prostory s kuchyní, velké balkony a terasy. Většina bytů je vybavena saunou. Garantem výjimečné architektury a kvality MOLO Lipno Resortu je mezinárodní architektonický ateliér Chapman Taylor se sídlem v Londýně, jehož realizace jsou oceňované po celém světě.

Na detailech záleží a maličkosti rozhodují, proto architekti a investor mysleli v tomto projektu na vše včetně nájezdů do garáží, které jsou navrženy i pro podvozky sportovních vozů Lamborghini, či velká parkovací místa pro SUV vozy, dobíjecí elektro stanice pro auta i kola. Pro rezidenty bude fungovat privátní MOLO Beach Club, půjčovna sportovního vybavení a jezerní bazén. Součástí MOLO Lipno Resortu bude pětihvězdičkový hotel s komfortním spa & wellness, službami concierge, mezinárodní kuchyní, promenáda s obchody, kavárnami a restaurací. Unikátní je stopadesát metrů dlouhé molo protínající vodní hladinu Lipna, jehož součástí bude restaurace a jezerní bazén s filtrovanou vodou.

Možná jste zvažovali investici a možná Vás projekt nalákal natolik, že si zde pořídíte své druhé bydlení pro víkendové hýčkání a relaxování na horském vzduchu obklopené zelení a zahrnuté komfortem a luxusním servisem a službami. Přidejte se k těm, kteří své investiční rozhodnutí již učinili.

www.molo-lipno.cz

Diskuze k článku

Přidat komentář
Daniel Hovorný Pro nás byla nejlepší investice koupě vlastního hotelu. Celý jsme ho museli zrekonstruovat, tak nám to dalo dost práce, ale stálo to za to. Už ho máme skoro hotový. Jen jsme museli ještě dokoupit nějaké vybavení, které jsme sehnali na https://www.caretrade.cz/ a na konci prázdnin budeme moct hotel snad otevřít.
24.7.2019 14:23 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.