Není to mýtus - opravdu existují i jednoduchá a levná řešení pro EET!

S datem 1.12.2016 narůstá počet stresem potících se podnikatelů. Nestíhají si utírat orosená čela při sledování zmatených zaměstnanců u nových pokladen a přemítají nad tím, co všechno se může pokazit. Ačkoliv přežijí první vlnu, jejich nepokoj bude pokračovat, pokud nenajdou pro otázku EET ideální řešení. A jaké to vlastně je?

Už před měsíci padla na podnikatele první vlny tíha zvažování a trh se zaplnil nabídkami, jejichž různorodost a množství jen přidalo na stresu z výběru. Pokud podnikatel první vlny nechce strávit hodiny, dny i týdny zjišťováním, jak povinnou EET nejlépe vyřešit, ( jestliže tak neudělal do teď) jak se pak má správně rozhodnout, když se trh s nabídkami zaplnil natolik, že se může v nepřehledné nabídce ztratit a vybrat produkt, který pro něj není zrovna nejvýhodnější?

U hoteliérů poslední roky narůstá zděšení, jak ze samotného zavedení EET, tak ze stále narůstajícího byrokratického papírování. Proto si mnozí první vlnu zavedení EET představují jako tsunami, která se přižene a zavalí zaměstnance i samotné majitele hotelů do provozních problémů. Ty je budou stát cenný čas, který by jinak mohli věnovat do růstu obchodu a zisků.

Jaké by mělo být nejlepší řešení pro ubytovací zařízení? Rozhodně se nebránit novým technologiím, ale protože si málo kdo může utrhnout z rozpočtu multifunkční kasu s tablety a měsíčně platit za samotné využívání softwaru, přišla firma, která má na trhu už řadu let jednoho pomocníka (program Admwin) s programem pro ubytovací zařízení - Hotelwin, jehož součástí je samozřejmě i EET. Tudíž za příjemnou cenu, bez měsíčních paušálních plateb, se podnikatel vybaví komplexním řešením pro evidenci hostů, fakturací, stvrzenek s EET a jiných správních záležitostí.

Jakmile se na recepci s hotelovým programem Hotelwin seznámí a pochopí, kolik ušetří času i peněz, a to, jakým je program mocným nástrojem pro pohodlné podnikání, jasně uvidí, jestli bylo jeho rozhodnutí správné. Až bude potřebovat novou verzi programu Hotelwin, která se mění v závislosti na zákonech, uvidí, že platí jen to, co potřebuje. Nebude obtěžován každý měsíc s aktualizací, kterou nevyžaduje a strachovat se, že stará verze přestane fungovat nebo že bude muset hledat nové řešení, pokud ukončí smlouvu s poskytovatelem pokladního systému. Stačí jednou vybrat chytře s ohledem na dlouhodobost a přežití první vlny bude následováno přílivem lepší budoucnosti.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.