Nový trend v investování: Ferratum láká investory na P2P půjčky

Chcete investovat, ale nezamlouvají se vám „klasické“ investiční nástroje? Ať už z důvodu, že jim nerozumíte nebo vám jen nesedí nízký výnos či vysoká míra rizika, již nějakou dobu se nabízí alternativa v podobě P2P půjček.

Kolektivní půjčování je populární v zahraničí a pomalu si na něj zvykají také čeští investoři. Na trh s P2P půjčkami vstoupila také společnost Ferratum s.r.o., která je součástí Ferratum Group – známého inovátora v oblasti finančních technologií a průkopníka segmentu mikropůjček.

P2P půjčky jsou moderním nástrojem kolektivního investování. Princip spočívá v půjčování osobám s dobrou platební morálkou. Riziko výrazně snižuje skutečnost, že investování probíhá do úvěrových sérií a nikoliv do jediného úvěru. V minulosti do P2P půjček investovali větší investoři. Nyní může vydělávat každý.

Ideální investice nabízí optimální poměr výnosu a rizika. Ferratum P2P minimalizuje riziko diverzifikací. Jakožto investor nepůjčíte jednomu dlužníkovi, ale naopak investujete do větší skupiny úvěrů. Dojde-li k selhání dlužníka, sníží se výnos, ale nepřijdete o celou investici. Ferratum navíc vybírá bonitní klienty, u kterých je riziko nesplacení zanedbatelné.

Investování do P2P půjček není složité. Je koncipováno s ohledem na intuitivnost a jednoduchost. Systém je naprosto transparentní a stačí si vybrat předpřipravený balík úvěrů. Uživatelé, kteří investování do úvěrových sérií vyzkoušeli, byli příjemně překvapeni.

A kolik můžete na investování vydělat? Úvěrové série průměrně přináší 8,9% roční výnos. Přesná čísla závisí na platební morálce dlužníků. Obavy ze ztráty vkladu nejsou namístě, protože Ferratum garantuje zpětný odkup nesplacených úvěrů za 85 % zbývající jistiny.

Pokud vás bezpečné investice do úvěrových sérií zaujaly, přečtěte si o nich bližší informace přímo na www.ferratump2p.cz.

Diskuze k článku

Přidat komentář
olga.polka Take jsme to s manzelem vyzkouseli a zatim je to vsechno ok o nic jsme neprisli. Je to dobra vec. :-)
3.10.2016 14:21 | Odpovědět
Ninuš Jaký vám nabízí úrok.
29.9.2016 12:31 | Odpovědět
Gabina123 My u ferratump2p.cz investujeme a jsme spokojení.
24.9.2016 21:11 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.