Nutně si potřebuji pořídit nový počítač, avšak nemám na něj…

Tato situace se stala asi noční můrou všech podnikatelů, zvláště pak pokud se stane v období uzavírání účetnictví či odvádění daní. Počítač je nabitý informacemi a obsahuje cenné programy, bez nichž se skutečně neobejdete, avšak tento váš pomocník z nenadání vypověděl službu. Nikomu skutečně nepřejeme, aby se mu tento problém stal, ale v případě jeho uskutečnění by bylo dobré vědět, jak se zachovat a co dělat. Proto si dnes povíme pár tipů.

Jak tuto situaci vyřešit?

Každého by asi napadlo použít záložní notebook nebo osobní počítač, avšak takovou možnost nemusí mít každý. Proto musí někteří podnikatelé vyrazit do obchodu, kde si nový počítač zakoupí. Pokud jsou zrovna ve finanční tísni, mohou využít služeb CreditMax, která nabízí rychlé online půjčky bez zajištění. Sjednat si je můžete velice rychle přes internet a peníze máte na účtu během několika okamžiků. Jedná se tedy o ideální způsob, jak přijít velice rychle k penězům.

Je to opravdu tak jednoduché?

Tento způsob půjčení peněz je možná jednodušší, než si myslíte. U půjček Creditka.cz stačí pouze vyplnit individuální žádost a tím je dílo hotovo. K přiklepnutí půjčky stačí pouze dosvědčit totožnost občanských průkazem, mít založený bankovní účet v tuzemsku, a to je vlastně vše. Jde tedy o ideální způsob, jak přijít rychle k malému obnosu peněz. Pochopitelně si takto nepůjčíte velké částky, avšak na nečekané výdaje to bude bohatě stačit.

Nejedná se o podvod?

Pochopitelně můžete mít nějaké pochybnosti, zda je vše legální a zda nejde o podvod. Buďte však zcela klidní, vše se děje pod přísným dohledem centrální banky, tudíž jsou půjčky Microcredit naprosto bezpečné. Pokud jste tedy podnikatel nacházející se v momentální finanční tísni, určitě využijte těchto služeb.

Pokud se rozhodnete pro nebankovní půjčku, určitě si nejprve ujasněte, od koho si půjčujete a nezapomeňte si prohlédnout i uživatelské reference.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.