Palivové dřevo se vyplatí nakoupit vysušené

Vytápíte interiér tuhými palivy? Pokud ano, pak jste si jistě vědomi, že do vašeho kotle, krbu nebo krbových kamen musíte vkládat dokonale vysušené dřevo. V opačném případě byste se mohli velmi rychle dopracovat k zanesení stěn kouřovodu, případně znečištění interiéru kamen od sazí. Mokré dřevo také velmi špatně hoří a jeho výhřevnost klesá na minimum. Můžete zkrátka topit čím dál tím více a teplota v interiéru bude stoupat velmi pomalu. My se v následujících řádcích soustředíme na nákup vysušeného palivového dříví. Doporučíme prodejce, který vám dodá rychle potřebné množství, a vy budete moci začít topit.

Průmyslově vysušené dřevo

Řešení pro každého, kdo potřebuje topit a nemá čím, je předem vysušené palivové dřevo. Když si jej objednáte od společnosti Optimtop s.r.o., která se řadí mezi nejznámější online prodejce tohoto sortimentu v ČR, budete mít jistotu vynikajícího paliva. Díky průmyslovému vysoušení je více než jasné, že veškerá vlhkost zmizí. U klasického štípaného dříví je jinak nutné čekat na vysušení klidně i několik let. Takto stačí pouze polínka vzít a dávat je do krbu či kamen.

Dřevinu si vyberte dle libosti

Zmiňovaná firma nabízí celkem 13 druhů dřevin. Zvolit si můžete tvrdé dřeviny, které dokážou vydržet v kamnech velmi dlouhou dobu a disponují maximální možnou výhřevností. Není problém nakoupit ale i měkká dřeva ze smrku, případně borovice, jež jsou levnější, a bez větších potíží s nimi založíte oheň. Pokud chcete polena na uzení, vyplatí se sáhnout po buku či po ovocných dřevinách. Ty dokážou uzené maso skvěle provonět a dodat mu správné aroma.

Objednejte si skládané dřevo na paletách

U společnosti Optimtop s.r.o. se můžete spolehnout na prodej dřeva po celé České republice. Ať už pocházíte odkudkoli, lze si pohodlně objednat skládané dřevo na paletách. Nakupovat tak budete přesné množství a nikoli vzduch, jak je tomu většinou u sypaného dříví.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.