Parádní kancelářské prostory v Hradci Králové

Moderní a prostorné kanceláře už dávno nejsou jen doménou Prahy a jiných velkých měst. Po celé republice přibývá rekonstruovaných budov, které nabízí ideální prostory pro sídlo větší či menší firmy. A jeden takový objekt se nachází přímo v centru Hradce Králové.

Jste-li z Hradce Králové, budovu, o kterou se jedná, nejspíš znáte. Pravděpodobně jen nevíte, že se v ní nachází volné kancelářské prostory. Nachází se hned na rohu Švehlovy ulice na náměstí Svobody a sídlí v ní mimo jiných společností také Wüstenrot.

Vždy je lepší být v centru dění

Skvělá lokalita je úžasnou výhodou pro potenciální zákazníky i zaměstnance. Každý v Hradci ví, kde je náměstí Svobody, a tak k vám trefí. Zaměstnance zase potěší, že v okolí své kanceláře mají veškerou občanskou vybavenost – kavárny, restaurace, školky, obchody, parky, městský úřad či sportovní areál.

Důležitá je dopravní dostupnost

Pronájem komerčních prostor Hradec Králové na náměstí Svobody je vynikající rovněž z hlediska dopravní dostupnosti. Zastávka MHD je vzdálená pouhé tři minuty chůze, v blízkosti je dostatek parkovacích míst (veřejné parkoviště dvě minuty chůze) a za pět minut dojedete na čerpací stanici.

2 měsíce pronájmu zdarma

Budova se žlutou omítkou a velkými okny má pět pater a nabízí reprezentativní kanceláře pro firmu každého zaměření. V domě je centrální schodiště a volné prostory se dají využít jako obchodní jednotky, kanceláře, showroom firem či zázemí služeb. Momentálně jsou k dispozici ještě kancelářské prostory ve druhém patře a komerční prostory v patře třetím.

O pronájem kanceláře Hradec Králové se stará skupina CREAM zaměřující se na rekonstrukci a výstavbu nových objektů. Chcete-li se dozvědět bližší informace a cenové podmínky, bude nejlepší je přímo kontaktovat. Moc s tím neváhejte, jelikož aktuálně běží akce dvouměsíčního pronájmu zcela zdarma!

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.