Plachtové haly – to je rychle postavený sklad bez nutnosti žádat o stavební povolení

Praktické mobilní plachtové haly dokážou velice rychle vyřešit problém s nedostatkem prostor pro skladování. Využít je lze i jako dočasné parkování pro stroje nebo automobily, případně pro reprezentační účely firmy.

Zatímco pro halu v takto velkém rozměru byste již potřebovali stavební povolení, mobilní plachtové haly postavíte velice snadno, bez úředního šimla. Kdy se plachtové haly hodí? Naskladníte zboží, jež potřebuje být pod střechou. Pro provoz nakoupíte větší množství dřeva, které je nyní výhodné, ale k topení se hodí až poté, co dva až tři roky proschne. Chcete se ukázat svým zákazníkům ve velkolepém stylu na některé akci. Určitě najdete mnoho praktických možností využití. Navíc halu ani nemusíte kupovat. Stačí si ji u firmy Argoservis pronajmout.

Haly lze velice snadno postavit

Nemusíte na ně dokonce ani vyčleňovat personál. Na klíč vám halu přímo na místě smontují zkušení montéři z Argoservisu. A to včetně vyřešení terénních úprav pod halou. Stejně tak se následně postarají o demontáž pronajaté haly. Pronájem je možný krátkodobý i dlouhodobý.

Skvělé služby Argoservisu využijete, i když chcete stan postavit na veletrhu nebo jiné podobné akci, kde se budete jako firma prezentovat. Stačí si vybrat vhodnou velikost a podobu stanu.

Nabídka skladových stanů

Skladové stany se nabízí v několika velikostech. Argoservis vám kromě menších stanů nabídne i opravdu velkorysé plachtové haly o velikostech 10×4 m, 12×4 m, 15×4 m, 20×4 m a 40×4 m. Všechny mají výšku 4 m a každou je možné dodat s kompletním opláštěním, nebo bez bočních plachet. Specialitou pak jsou velice kvalitní skladovací haly Haltec. Rozměr 5×3,5 m bez bočního pláště se s oblibou používá pro vyřešení krytého parkovacího stání.

Plachtové haly a stany s kompletním mobiliářem

Pokud se mobilní plachtové haly rozhodnete použít k reprezentativním účelům, nabízí Argoservis i kompletní mobiliář – rampy, stěnové systémy, osvětlení, ozvučení, projekce, nábytek, reklamní grafiku, mobilní WC a další potřeby. Haly je možné vybavit rovněž dekorativními střechami nebo vytápěním. Na zelené louce tak dokážete díky Argoservisu velice rychle nabídnout skutečný luxus bez kompromisu. Nebo prakticky vyřešit skladovací problémy vaší firmy.

Diskuze k článku

Přidat komentář
Tony7 Já teda nevím,ale většinou je územní souhlas nebo spíše stavební povolení nutné a ohláška je na 3 roky bez možnosti prodloužení jinak se jedná o nelegální černou stavbu. Be úředního šimla to prostě nejde jinak riskujete pokutu a odstranění skladu od úřadu.
28.11.2019 21:25 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.