Plastové palety jsou trendem dnešní doby

Plastové palety: Medium Duty

Palety jsou známy v jejich dřevěné podobě, ve které si získaly velkou oblibu. Moderní jsou ovšem i plastové variace. Trendem dnešní doby se stávají plastové palety, které jsou plně recyklovatelné a tudíž ekologicky ohleduplné k našemu životnímu prostředí.

Plastové palety v mnoha variacích

Palety jsou skvělým pomocníkem pro obchodníky, skladníky a firmy obecně. Uplatnění ovšem najdou i v našich obydlích. Palety často slouží k transportu a skladování určitého zboží. Zboží je možné umístit bezpečně i do vyšších regálů a dá se s ním snadno manipulovat.

K čemu tedy palety slouží?

Využití najdou v logistice, uplatní se ve skladech, samozřejmě v maloobchodní a velkoobchodní síti, v automobilovém průmyslu a ve všech dalších odvětvích. Vylepšenou novinkou jsou plastové palety. A jak jsme už nadnesli, nemusíte se obávat, že by vaše ekologické srdce zaplakalo. Naopak. Plastové palety můžete pořídit v mnoha obměnách. Jejich devízami jsou především recyklovatelnost a delší životnost. Tím pádem životní prostředí šetříte mnohem více.

plastove palety rackpal

Plastová paleta jako skvělý pomocník

Plastové palety v sobě skrývají mnohem více výhod. Jelikož nejde o ryze přírodní materiál, není třeba jej složitě udržovat a utrácet peníze za ochranné prostředky. Tento typ palet se snadněji udržuje, navíc je i hygieničtější než dřevěné typy palet. Plastové palety vynikají i nižší hmotností, takže se s nimi snáze manipuluje a v přepravě jsou užitečnější. Nevíte ovšem, jakou paletu vybrat?

Plastové palety - výběr

Velmi oblíbená je plastová paleta Rackpal. Vyniká již zmíněnou nízkou váhou, pouhými 14 kilogramy (hmotnost dřevěné palety je cca 20 - 24 kg). Uplatnit ji můžete pro zakládání do skladovacích regálů, práce s ní je naprosto bezpečná, o čemž svědčí i to, že splňuje normu pro palety ISO 8611. Preferujete paletu, jež zajistí vysokou míru hygieny? Pak je vaší volbou plastová paleta H1. Je doporučena pro využití v potravinářství či farmaceutickém průmyslu, splní nároky i na nejvyšší standardy. Ptáte se, kde najdete široký výběr plastových palet? Profesionálem na trhu je společnost Schoeller Allibert. Firma, která se již více jak půl století zabývá opakovaně použitelnými přepravními obaly. Prioritou je tedy nejen funkčnost, ale i ohled na již zmíněnou ekologii. Vše se snoubí s novými trendy v odvětvích, což představují i plastové palety, které můžete mít v mnoha variacích.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.