Podnikatelé, v bance vám nepůjčí? Nezoufejte! Víme, kam zamířit

Dostali jste se do nepříjemné situace, z níž vás mohla „vysekat“ jenom pořádná finanční injekce? Pak jste pravděpodobně sáhli do starých úspor nebo oslovili rodinu či nejbližší přátele. Možná jste také zamířili do banky s žádostí o půjčku. 

Tam vás ale čekal šok! Bankovní úředník zhodnotil vaši situaci, prověřil finanční minulost, bonitu a žádost o půjčku jednoduše smetl beze slova ze stolu. Co dělat v takovém případě? Nezoufejte! Odpovědí jsou následující řádky!

Banka mi nepůjčí: Mám záznam v registru dlužníků

Dostat se do registru dlužníků není ani trochu složité. Stačí jedna pozdě uhrazená faktura od telefonního operátora, opomenutý nájem, přečerpaný kontokorent nebo jiná „maličkost“ a problém je na světě. Banka pochopitelně má do všech registrů přístup a může klienta kdykoli prověřit. Pokud zde objeví negativní záznam, pak mu žádost o půjčku jednoduše neschválí.

V těchto případech vám přijde vhod Smart půjčka, díky níž získáte 500 až 70 000 Kč. Pokud nevíte, jak bude vypadat Smart půjčka tabulka splátek nebo vás zajímá praktická kalkulačka. Pokud s tímto poskytovatelem doposud nemáte zkušenosti, budou se vám hodit zkušenosti klientů, u nichž proběhlo schválení půjčky bez komplikací. Vše potřebné se dozvíte na finančním portálu www.hyperfinance.cz.

Banka mi nepůjčí: Nemám dostatečný příjem

Jaký příjem je „dostatečný“? Taková otázka trápí asi každého klienta, který projde vchodovými dveřmi banky. Obecně nelze říct, jak vysoký příjem musíte mít, aby vám banka půjčila. Vězte ale, že splnění této podmínky je extrémně náročné a pro některé klienty prakticky nedosažitelné. Ať už máte pouze důchod nebo mateřskou dovolenou, banky vám v drtivé většině případů nepůjčí.

Existují však i společnosti, které nevidí v nízkém příjmu problém. Příkladem budiž půjčka bez doložení příjmu Cetelem, díky níž získáte 20 000 až 1 000 000 Kč! Cetelem půjčka se vyznačuje splatností 6 až 120 měsíci a dosáhne na ni prakticky kdokoli.

Banka mi nepůjčí: Nechci prokázat účel využitých prostředků

Některé banky poskytují pouze účelové půjčky. Co to v praxi znamená? Jde o finanční prostředky poskytnuté za určitým účelem. Jít může například o půjčku na auto, bydlení nebo podnikání.

Existují ovšem i případy, kdy se z jakéhokoli důvodu rozhodnete bance účel využití finančních prostředků neprozradit a faktury nemáte jak doložit. V takovém případě je pro vás vhodná Zaimo půjčka bez dokládání účelu, kterou získáte prakticky během několika minut. Jak vám pomůže Zaimo půjčka, recenze a zkušenosti i splátkový kalendář hledejte na stránkách finančního portálu Hyperfinance.cz.

Pozor na výběr vhodného poskytovatele

Výše zmínění poskytovatelé půjček jsou jedni nikoli jediní, kteří na našem trhu operují. Pokud jste objevili zajímavější nabídku, důrazně doporučujeme jejího poskytovatele pořádně ověřit a nabídky půjček porovnat, abyste získali nejen důvěryhodnou půjčku ale i nejvýhodnější nabídku.

Zeptejte se známých a přátel, zabrouzdejte v internetových fórech a diskuzích, kde naleznete spoustu rad týkajících se nejen toho, jak solidní půjčku vybrat, ale také jak postupovat v případě komplikací či problémů.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.