Podnikový systém RED online a jeho základní modul

Zřejmě nejoblíbenějším podnikovým systémem v odvětví stavebnictví je řešení RED online pro developery. Díky němu můžete spravovat veškeré procesy v podniku a zaštítit tak mnoho důležitých věcí. Systém se přitom skládá z několika modulů. Tím nejdůležitějším je modul Projektové řízení.

Co modul umožňuje

Implementací podnikového systému získáte možnost perfektně vést podnik. Díky tomuto modulu budete moci zadávat jednotlivé rozpočty pro projekty. Rozpočty se přitom dělí na jednotlivá odvětví ve firmě, jejichž zástupci si stanoví své požadavky. Ty následně systém přepočítá podle dopadu na projekt.

Po jednotlivých přepočtech je dále modul schopný rozpočet odeslat ke schválení. Pokud k němu dojde, je tento rozpočet označen jako aktuální. Navíc modul dokáže rozeznat rozpočet vlastní a ten pro investory. Zabezpečuje také kontrolu jednotlivých dokladů na aktuální i připravovanou verzi rozpočtu.

Parametry a úrovně

V modulu je dále množství parametrů, s jejichž pomocí lze řídit, jak dlouho libovolné oddělení čerpá nevyčerpané náklady z předchozích období.

Další užitečná funkce spočívá v tom, že modul sestává hned z několika úrovní. Do té první spadá projekt jako celek. Ten se dále rozděluje do kapitol, jež se větví do řádků. Kapitoly zaštiťují jednotlivé úlohy rozpočtu. Každá kapitola má svého jmenovaného správce, který následně v rámci své oblasti může rozpočet evidovat mnohem podrobněji.

S implementací řešení na míru vašim potřebám vám pomůže společnost Essence, která se zmíněnou činností zabývá a disponuje tak množstvím zkušeností.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.