Pozor na hladinu testosteronu: Způsobí únavu, stres i vyčerpání

Všichni podnikatelé se snaží pěstovat zdravý životní styl, pečovat o sebe po fyzické i psychické stránce. Stres a hektické tempo se podepisují na naší formě i v případě, že se proti nim snažíme bojovat, pokles hladiny testosteronu v krvi však ovlivnit nejde.

Tento důležitý hormon je v pubertě zodpovědný za správné dospívání a dodává nám potřebnou formu pro řešení nejen pracovních problémů. Po třicátém roku věku dochází k jeho poklesu a první příznaky pocítíme naplno kolem čtyřicítky. V důsledku těchto změn může dojít ke ztrátě energie, úbytku svalové hmoty a duševní nestabilitě. Na tyto projevy je vázána podrážděnost, rozladěnost, neurotické chování a ztráta sebevědomí. Dále mohou následovat poruchy spánku a s nimi související vyčerpanost, která může způsobovat ztrátu libida a problémy v sexuálním životě. Bránit se těmto negativním vlivům je i při náročném životním stylu možné díky přírodním přípravkům s vyváženou kombinací účinných látek.

Jak se bránit negativní příznakům úbytku testosteronu?

Negativní aspekty, způsobené úbytkem hladiny testosteronu, je možné efektivně řešit přípravkem TestoMax. Ať už vás trápí ztráta svalové hmoty, únava nebo další problémy, které ovlivňují vás profesní i osobní život, s těmito nepříjemnostmi můžete účinně bojovat. Přírodní doplněk stravy TestoMax obsahuje pískavici řeckého semena, která zlepšuje vývoj svalové hmoty a udržuje metabolismus v optimálním chodu. Jeho součástí je zinek pro udržení optimální hladiny testosteronu v krvi a ochraně buněk před oxidativním stresem, pomůže také s plodností a reprodukcí. Další důležitou složkou je vitamin B6, který snižuje únavu a vyčerpání, reguluje hormonální aktivitu a udržuje normální funkce nervového systému. Všechny složky přípravku TestoMax přispívají k optimálnímu fungování vašeho těla i mysli, které je v této hektické a stresující době naprosto nezbytné. Účinnost je prokázána ověřenými studiemi, které jasně dokazují pozitivní vliv na kvalitu života. Přípravek si nyní můžete objednat za výhodnou cenu s dodáním zdarma, poznejte bez rizika jeho přínos pro váš život a začněte bojovat proti poklesu hladiny testosteronu včas.

 

 

 

 

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
Makiavellani Rad bych do pozornosti dal primy souvis mezi hladinou testosteronu a kvalitou spermii. Plati tam prima umera - cim nizsi hladina, tim nekvalitnejsie, slabe spermie, a navic je jich mene.. Dokazuji to studie... https://www.erekce.cz/testosteron-a-plodnost/ To tedy znamena, ze pokud se muz bude snazit oplodnit zenu, krome jinych testu by si mel jiste zajit nechat zmerit testosteron v krvi, jinak muze byt dite postizene, deformovane a podobne.. Neriskujte a snazte se hladinu T zvysovat co to jde.. !! Vysvetleni zde https://www.erekce.cz/testosteron-a-plodnost/
16.5.2019 13:28 | Odpovědět
DALIBOR888 Já jsem po přečtení doporučení z https://ideaclub.cz/media/nejlepsi-tipy-jak-doplnit-a-zvysit-hladinu-testosteronu zařadil do svého jídelníčku více zeleniny a ovoce a také jsem se začal o něco více hýbat. Byl jsem překvapen, když jsem po takovýchto maličkostech začal pociťovat zlepšení.
24.2.2019 23:09 | Odpovědět
Makiavelli Tak a zde pridavam jeste clanek se studii, ktera prokazuje uzky souvis mezi nizkym testosteronem a snizenym libidem. Zjednodusene - nemas testosteron - na sex ani nepomyslis. Clanek zde - https://www.erekce.cz/nedostatek-testosteronu-a-libido/
29.1.2019 10:09 | Odpovědět
Pavel Modlenský S tim testosteronem je to takove zvlastni. Je ho moc, muz se sprava jako vul, je ho malo, muz je jako zenska.. Zdrava hladina se udrzuje obtizne, protoze nemoci i spatne navyky ji ovlivnuji.. Podrobny profil testosteronu zde -- https://www.erekce.cz/profily-testosteron/
8.11.2018 16:16 | Odpovědět
Milan testosteron Hlavne je nutne snazit se o spravnou hladinu hormonu po cely zivot a ne pouze narazove na par tydnu nebo mesicu.. A to jde pouze diky pohybu a sportu nebo tvrde fyzicke praci, nebo kvalitni strave, hlavne masu. Tablety bych doporucil az muzum 50 a vice let, ptoroze jejich hladina klesa a oslabuje se produkce.. Kdo ale zije zdrave, vydrzi jeho telo produkovat i dele.. Zijte zsrave. Super rady a tipy zde --- https://www.zvetsenipenisu.co/testosteron-jak-zvysit/
3.10.2017 09:52 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.