Pracovní nabídky, nezávislé hodnocení firem i online kurzy nabízí portál VímVíc.cz

Portál VímVíc.cz vznikl v roce 2014 jako startup v oblasti vzdělávání na trhu práce. V současnosti publikuje přes 4000 firemních profilů a měsíčně jej navštíví 250 000 uživatelů.

Komplexní řešení při hledání práce

Portál VímVíc.cz je na českém trhu práce unikátní tím, že se nesoustředí jen na nabídky pracovních příležitostí. Nabízí kompletní řešení, jak získat kvalitní a odpovídající práci, a zároveň podporuje kariérní růst. Nabídky práce jsou jen prvním krokem. Na portálu VímVíc.cz mají uživatelé k dispozici nezávislá hodnocení zaměstnavatele od bývalých i stávajících zaměstnanců a podrobné profily firem.

Vedle toho nabízí portál možnost vzdělávat se v online kurzech vedených renomovanými lektory. Tematické rozpětí je velké a zaměřuje se především na lidské zdroje. V nabídce je necelých 200 kurzů orientovaných na marketing, sociální sítě, osobní rozvoj, investice a kryptoměny, e-shopy, vývoj aplikací, design a mnoho dalších.

Nabídky práce odpovídají skutečnosti

Každý, kdo si někdy hledal práci, ví, že inzeráty jsou často velmi obecné a v horších případech můžou být i nepravdivé. Přitom hledání a nástup do nového zaměstnání je poměrně zásadním životním rozhodnutím. Mnoho zaměstnanců proto zůstává na pozicích, kde nejsou spokojení, místo toho, aby si našli práci, která jim bude více vyhovovat.

Portál VímVíc.cz dává lidem, kteří hledají práci, příležitost o dané firmě skutečně zjistit víc. Nástroj hodnocení zaměstnavatele umožňuje doplnit profily firem o zpětnou vazbu zaměstnanců, kteří ve společnosti pracovali nebo v ní stále pracují. Přidat recenzi je samozřejmě možné pod vlastním jménem i anonymně.

Díky tomu mohou uchazeči o konkrétní pozici v dané firmě vidět, jak věci ve skutečnosti probíhají. Recipročně mají zaměstnavatelé možnost slyšet autentické názory svých zaměstnanců, kteří by se při přímé konfrontaci možná z nejrůznějších důvodů nevyjádřili.

Informace a vzdělání na všech frontách

Jedním z důvodů, proč je portál VímVíc.cz úspěšnější, než ostatní servery zveřejňující nabídky práce, je právě důraz na vzdělání a kariérní růst. Online video kurzy jsou v současné době považovány za jednu z nejefektivnějších metod vzdělávání. Vedle nich jsou na portálu k dispozici další webináře a živé přednášky. Pokud upřednostňujete formu osobního setkávání, je možné v budově společnosti navštěvovat pravidelná školení.

Dalším vzdělávacím nástrojem je vlastní magazín, který sleduje nejnovější trendy na trhu práce, novinky v oblasti lidských zdrojů a přináší nejrůznější návody na osobní i profesní růst. Zajímavou kapitolou jsou texty s tipy na rozjezd vlastního podnikání a kariérním poradenstvím. Témata článků jsou pečlivě vybírána tak, aby kopírovala současné dění.

Nabídky práce a jejich vyhledávání je přehledné a intuitivní. Základními kritérii jsou lokalita, obor, benefity nebo firma. Další vyhledávání si lze přizpůsobit individuálním parametrům nebo si níže na stránce prohlédnout nejaktuálnější nabídky práce. Pokud o změně zaměstnání zatím jen uvažujete, prozkoumejte profily firem nebo konkrétní hodnocení zaměstnavatele.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.