Pracovníci potřebují rozšiřovat své znalosti školením. A řidiči rozhodně nejsou výjimkou!

Každý profesionální řidič musí disponovat vlastním profesním průkazem. Po dobu platnosti tohoto průkazu je povinen ročně absolvovat 35 hodin zdokonalovacího školení. To musí být rozloženo do pravidelných ročních intervalů, přičemž délka jednoho kurzu je 7 hodin. Po jeho dokončení je řidičům vydáno „Potvrzení o absolvování pravidelného školení“ a jejich účast je zaznamenána do předepsaného formuláře. Potvrzení účasti je nezbytné pro prodloužení dokladu profesní způsobilosti na dalších 5 let.

Profesní školení řidičů je základ

Každý pracovník v oblasti dopravy musí disponovat vlastním profesním průkazem. Po dobu platnosti tohoto průkazu je povinen ročně absolvovat 35 hodin zdokonalovacího školení. To by mělo být rozloženo do pravidelných intervalů, přičemž délka jednoho kurzu je 7 hodin. Po jeho dokončení je řidičům vydáno „Potvrzení o absolvování pravidelného školení“ a jejich účast je zaznamenána do formuláře. Účast je povinná také pro získání nového průkazu.

Sdružení ČESMAD BOHEMIA nabízí 15 tématických okruhů pravidelného školení

Pravidelná profesní školení řidičů mohou mít mnoho podob. ČESMAD BOHEMIA je sdružením automobilových dopravců s hlavním zaměřením na mezinárodní dopravu, kamionovou dopravu a i na menší dopravce v nákladní nebo autobusové dopravě. Ve své informační činnosti je více zaměřeno i na veřejnost. Zajišťuje různé druhy školení a v oblasti profesního školení řidičů nabízí 15 tématických modulů. Velký důraz klade také na školení ADR, tedy školení pro přepravu nebezpečných věcí.

Školení ADR pro řidiče, poradce i ostatní osoby

Dohoda ADR je Evropská dohoda o přepravě nebezpečných věcí po silnici. Nejedná se pouze o přepravu nebezpečného odpadu, ale o přepravu jakéhokoli nákladu s nebezpečným charakterem. Školení ADR se netýká jen samotných řidičů, ale všech osob, které se podílejí na samotné přepravě nebezpečného nákladu i na plánování. I v této oblasti nabízí ČESMAD BOHEMIA kompletní rozsah školících programů pro získání osvědčení, obnovení i mnoho druhů nástavbového školení.

PR článek

 

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.