Pracujte s plošinami, na které spoléhá i ČEZ nebo České dráhy

Potřebujete ke svému podnikání bezpečné pracovní plošiny s dlouhou životností? Společnost ROTHLEHNER vám pomůže se rychle zorientovat v široké nabídce různých typů plošin a naučí vás s nimi bezpečně a efektivně manipulovat, ať už si stroj pouze pronajmete, nebo pořídíte vlastní.

Proč využívat pracovní plošiny?

Práce ve výškách je náročná, vyžaduje opatrnost a zručnost a často je časově náročná. Pracovní plošiny vám díky své variabilitě usnadní nejrůznější manipulaci při stavbách i údržbách prostor, protože rychle dosáhnou tam, kam člověk nemůže, a zajistí přitom bezpečnější podmínky. Díky intuitivnímu ovládání je navíc úplně snadné je přemístit a nastavit.

Proč využívat pracovní plošiny ROTHLEHNER?

Společnost ROTHLEHNER je součástí skupiny zavedené německé firmy ROTHLEHNER Arbeitsbühnen GmbH a v České republice zaujímá již od roku 1992 dominantní postavení na poli prodeje, pronájmu i servisu pracovních plošin. Všechno, co potřebujete, u nich najdete na jednom místě.

Osvědčení výrobci a české nástavby na míru

ROTHLEHNER nabízí širokou škálu plošin pro jakékoli účely: autoplošiny, nůžkové plošiny, pásové i sloupové plošiny, teleskopické manipulátory a další typy strojů od osvědčených výrobců, jakými jsou mimo jiné Denka Lift, Haulotte, či GSR. Firemní doménou jsou také nástavby na míru, které montují přímo v České republice za využití rozsáhlého výběru silničních podvozků, včetně varianty 4x4. Díky tomu mohou vyhovět specifickým požadavkům zákazníků a reagovat pohotově.

Ekonomická varianta

V případě potřeby pronájmu jej společnost bez problému zajistí v partnerské síti půjčoven, kterou pomohla vybudovat, a se kterými spolupracuje, díky čemuž nabízí rozrůstající se ucelenou řadu všech typů strojů, jež drží krok s neustále se zvyšující poptávkou. Stejně tak se snaží zákazníkům poskytovat ekonomickou variantu plošin v podobě bazarové nabídky. Použité plošiny procházejí často úplnou renovací a bezpečnostní kontrolou a mohou v dobrém stavu kvalitně i nadále sloužit dalším majitelům.

Servis po telefonu i v místě práce

Servisní technici ROTHLEHNER jsou k dispozici 24 hodin denně a v případě poruchy plošinu opraví v místě práce, nebo zajistí zapůjčení náhradní plošiny. Díky dalším dílnám tvoří společnost nejrozsáhlejší servisní organizaci pracovních plošin v Česku.

Plošiny Rothlehner používají jednotlivci i velké firmy jako ČEZ, E.ON, ELTODO, Ředitelství silnic a dálnic a další. 3 500 dodaných plošin a internacionální know-how tvoří z ROTHLEHNER českého lídra v oblasti práce s plošinami a bezpečnostních norem. Jestliže sháníte stroje s dlouhou životností, non-stop servisem i školením manipulace, využijte nezávaznou poptávku a poraďte se, jaká varianta je pro vás nejlepší.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.