Praha je nyní dostupná pro každého podnikatele

Praha je pro podnikatele z celé ČR velmi žádanou lokalitou, pro mnoho z nich ale cenově nedostupnou. Naštěstí se podnikatelské aktivity a s nimi i veřejnost v podobě zákazníků poslední dobou přesouvají z centra i do širšího okolí Prahy. Důvodem je příznivá cena, okolní příroda a výborná dostupnost do hlavního města. Jednou z takových lokalit je Zelený park Klecany.

V loňském roce bylo posílení ekonomiky opravdu citelné. Došlo k výrazným investicím do různých odvětví, ty nejviditelnější se odehrály ve stavebnictví jak v podobě oprav a výstavby nových silnic a dálnic, tak i nových prostor pro podnikání a průmysl. I díky postupnému snižování nezaměstnanosti a současnému zvyšování mezd obchody zažívají doslova žně.

Analýzy a průzkumy trhu společností, které se zabývají nabídkou pronájmu a prodeje komerčních i průmyslových nemovitostí se shodují, že hlavní město Praha je jednou z nejžádanějších oblastí pro podnikání v České republice. Právě proto je tato lokalita téměř plně obsazena a nájmy komerčních prostor i ceny nemovitostí jsou poměrně vysoké. Řešením tohoto problému je vyhledávání lokalit, které jsou situovány v blízkosti Prahy, ideálně poblíž sjezdů frekventovaných silnic nebo dálnic, díky kterým se časová dostupnost do Prahy pohybuje v řádech minut.

Právě takovou oblastí je například obec Klecany, která se nachází v okrese Praha-východ. Obec má asi 3 000 obyvatel a nedávno tam vznikl developerský projekt Zelený park Klecany, umístěný asi 3 minuty od sjezdu ze silnice R8. Praha je od Klecan vzdálená jen 6 kilometrů.

Zelený park Klecany nabízí kromě komfortního bydlení v čistém prostředí v blízkosti přírody a snadné dostupnosti do hlavního města zároveň perfektní obchodní příležitosti.

Klecany 2Součástí projektu je osmipatrová budova s přitažlivými a cenově dostupnými bytovými prostory. V celkem asi 150 bytových jednotkách tam v tuto chvíli bydlí více než 800 obyvatel. Tito lidé si uvědomili, jaké výhody Zelený park Klecany nabízí.

Šancí pro podnikatele je prozatímní nízká úroveň služeb, která vybízí k novým možnostem pro podnikání. Přízemní prostory budovy mají rozlohu 1 401 m2 a jsou k dispozici pro libovolný druh obchodu. Vzniká tak dokonalá příležitost zřídit v této oblasti například obchod s potravinami, pekárnu, kavárnu, cukrárnu, vinotéku, restauraci nebo například moderní fitko. Zkrátka cokoliv, co by uspokojilo přání a potřeby místních obyvatel i těch z blízkého okolí Zeleného parku.

V Klecanech jsou ke koupi nové, zkolaudované komerční prostory o různě velké ploše od 25 m2 až po více než 679 m2. Obchodní jednotky tak lze koupit již za 30 000 Kč/m2, přičemž tato cena přímo láká k nákupu vzhledem ke své lokalitě, atraktivitě a především obchodnímu potenciálu, který lze v podstatě ihned využít.

Zelený park Klecany je díky své dostupnosti a vysoké populaci občanů vynikající investiční příležitostí pro obchodníky, kteří mají svým klientům co nabídnout. Jeho pozice je lukrativní a prostor může být velmi rychle prodán. Není tedy příliš času váhat.

Pro více informací o volných obchodních prostorech v Zeleném parku Klecany volejte bezplatnou linku 800 443 333 nebo zašlete e-mail na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.