Pražská správa nemovitostí pronajímá kanceláře

Pro podnikání je Praha ideální volbou, své aktivity sem směřuje stále více podnikatelů, živnostníků i velkých firem. Jedná se o obchodní centrum, kde se stále otvírají nové podnikatelské možnosti v objemech obchodů, o kterých si v ostatních krajích můžete jen nechat zdát. Abyste mohli rozvinout působnost svého podnikání i sem a nepřijít k zbytečným nákladům a nevýhodným smlouvám, je dobré řešit pronájem kanceláří s léty prověřenou seriózní společností.

Pražská správa nemovitostí a její nabídka

Chcete-li zamířit se svými podnikatelskými záměry do Prahy, postaví se před vás několik otázek: „Jak mám najít kancelář v Praze? Kde ji mám hledat, aby mi vyhovovala svou cenou?“ Odpověď je jasná – Pražská správa nemovitostí.

Možná budete překvapeni, jak kvalitní kanceláře k pronájmu může Praha podnikatelům nabídnout. Jedná se o prostory v atraktivních lokalitách, jejichž cena mile překvapí. Nutno podotknout, že výhodné podmínky jsou dány také tím, že se nejedná o služby realitní kanceláře, která pronájem jen zprostředkovává. Pronajímáte si kancelář přímo ve vlastnictví Pražské správy nemovitostí.

Nemusíte se děsit nutnosti vyrazit do Prahy a sjednávat si informativní schůzku. Předvýběr vhodných prostor a seznámení s nabídkou můžete podniknout přes internet. Vyhledávací formulář na internetovém portálu psn.cz nabízí několik lokalit. Kromě Prahy si můžete vyhledat nemovitosti v Pardubicích, Kladně, Hradci Králové a dále ve Slaném či Odolene Vodě.

Hledání kanceláře na internetu je jednoduché

Portál psn.cz vám nabízí řadu vhodných prostor k podnikání. Kanceláře v Praze neustále přibývají, a tak můžete každou chvíli nahlédnout na nové nabídky. Určitě se najde kancelář, která vám bude vyhovovat svou lokalitou, velikostí a také cenou. Teprve pak posilněni informacemi si můžete domluvit prohlídky a vyrazit do Prahy. Ušetříte čas i peníze.

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.