Prezentaci na veletrhu zajistí i obyčejný Roll Up. Cena není vysoká

Čeká vás první veletrh nebo hodláte vaši novou značku prezentovat na konferenci či jiné akci? Jakou formu prezentace ale zvolit, aby nebyla finančně náročná a přesto vás lidé viděli? Výstavní stánky vytvořené na míru danému veletrhu jsou pro malou, začínající firmu často nedosažitelné, proto je dobré zvolit jednodušší formy vizuální prezentace. Jaké jsou vaše možnosti?

Nejrychlejším řešením je Roll Up

Snad nejjednodušším řešením prezentace na různé události jsou Roll Up bannery. Jsou skladné a relativně lehké, jednoduše se rozloží a zase složí nazpět.

Většinou si můžete vybrat hned z několika druhů Roll Upů. Ne všechny stojany a plachty jsou však vhodné do exteriéru a nemusely by odolat náhlým poryvům větru či deště, proto si s výběrem nechte poradit od samotného prodejce.

Pokud se rozhodnete pro Roll Up, cena vás určitě nezaskočí. Základní sady lze pořídit i pod tisíc korun. Díky tomu si jich pak můžete pořídit i více. Pokud informace na vašem Roll Upu zestárnou a budete potřebovat nový, někteří prodejci této formy reklamy vám vytisknou na objednávku novou plachtu a vymění, nemusíte tak kupovat znovu celou sadu. Opět tak ušetříte.

roll up

Roll Up složíte jednoduše do tašky a můžete ho klidně přenést v MHD. Zdroj: i-rollup.cz

Pop Up stěna upoutá svojí nápaditostí

Zajímavou formou prezentace je i prezentační – Pop Up – stěna. Konstrukce se rychle rozloží jedním tahem. Následně se na ní už jen pověsí vytištěná plachta s vaším sdělením.

Výhodou je, že přepravní box na konstrukci poslouží jako prezentační stolek. Na rozdíl od Roll Upu je ale celé balení Pop Upu objemnější a těžší. Stále jej přenese jeden člověk a převeze i v osobním autě, ale pro slabšího člověka může být manipulace s celým kufrem náročnější. Samozřejmě i cena je vyšší. Výsledný efekt však stojí za to.

Promo stolek pro malé prostory

Pop Up stěna má tu výhodu, že je prostorově výrazná – může mít i přes tři metry na šířku. Pokud máme ale jen omezený prostor na prezentaci, určitě pro vás bude lepší promo stolek. Opět jde o jednoduché skládací řešení pro rychlou prezentaci vaší značky. Vaše reklamní sdělení je umístěno na samotném stolku ale i na banneru přichyceném nad ním. Vaše logo je vidět už z dálky.

Až už zvolíte Roll Up, Pop Up stěnu nebo prezentační stolek, nezapomeňte, že důležitá je i grafika, kterou jednotlivé bannery ozdobíte. Začínající podnikatelé často zapomínají na to, že méně je více a snaží se na bannery umístit maximum informací. Nejdůležitější ale je, aby byla grafika jednoduchá. Lidé si pak nevědomky zapamatují vaše logo, případně je upoutají i kontakty. Vše ostatní už může být v reklamních letácích nebo vizitkách, které budete na stánku rozdávat.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.