Přijďte v září od Ostravy podpořit začínající podnikatele v boji o finanční investici!

Třetí ročník setkání investorů a podnikatelů – StartUp Harvest, který prostřednictvím Agentury pro regionální rozvoj pořádá Moravskoslezský kraj, se blíží. Jde o soutěž, která je určena mladým firmám a živnostníkům. Ti 15. září 2016 v Ostravě stanou „tváří v tvář“ investorům, představí jim svůj podnikatelský záměr a budou bojovat o finanční kapitál na jeho realizaci.

Všichni ti, kteří chtějí představit svůj originální projekt investorům, se mají na co těšit. I ve třetím ročníku nebudou chybět zvučná jména „startupovského“ prostředí. Účast potvrdil známý investor Michael Rostock Poplar nebo významný britský mentor Michael Jacobsen.

Že stojí za to se setkání účastnit, potvrdila i vítězka minulého ročníku: „Co mi StartUp Harvest přinesl? „Snad vše, co šlo. Setkání mi otevřelo cestu k publicitě, k obchodním partnerům a zakázkám,“ přiznává Silvie Stachová z Mamma Tea. Nejen ona, ale i ostatní finalisté získali cenné rady investorů, někteří z nich pak dále jednali o případné investici pro rozvoj svého podnikání.

„Našim cílem je pokračovat v pomoci začínajícím podnikatelům, živnostníkům a jsme potěšeni tím, že naše práce má hmatatelné výsledky,“ dodává Martin Sikora, námětek hejtmana Moravskoslezského kraje.

Z 32 přihlášených startupů bylo vybráno „12 statečných“, kteří na finále 15. září 2016 v Ostravě odprezentují své podnikatelské záměry investorům a budou bojovat o jejich přízeň. Vybrat toho nejlepšího z finálových startupů bude opravdu složité. Svůj záměry představí podnikatelé z různých odvětví. Z těch technicky zaměřených je to například N-Rote (nízkonákladové šestiosé robotické rameno) či Sunny Cold (inteligentní jednotka pro řízení energetických toků domu), software určený pro cestovní ruch přináší Geofun, prostředí pro vytváření vlastních herních nebo i výukových aplikací nabízí iSAM software. Na oblast zdraví je zaměřen projekt DetoxMe. Nejen tyto zmíněné, ale dalších 8 startupů mohou diváci vidět v září v Ostravě.

Více informací je a možnost registrace pro diváky je na webových stránkách www.startupharvest.com.

Podívejte se na video z minulého ročníku. 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.