Proč je dobré pořídit filtr na vodu do firmy?

Možná, že i vy máte firmu a přemýšlíte, co udělat pro blaho nejen svých zaměstnanců. Ale nakonec i sami pro sebe, vždyť je to přece jen vaše vizitka – majitele společnosti - jak se v ní zaměstnanci cítí. Obecně okolní povědomí hraje vždy velmi důležitou roli.

Co třeba filtry na vodu? Zdá se to jako maličkost a malichernost, ale určitě to bude podstatné pozitivum, pokud nabídnete ve firmě skutečně čistou pitnou vodu.

Ano, i kohoutková voda může být čistá, respektive zbavená chloru a nečistot. Průzračně čistá voda z vodovodního řádu může téct i u vás ve firmě. Zaměstnanci si tak nebudou muset kupovat balenou vodu. Že to skutečně funguje, to potvrdí i pozitivně hodnocené testy zdravotního ústavu.

Obraťte se na Fontana Watercoolers

A jak docílit přesně toho, aby voda z kohoutku byla čistá? Základním předpokladem je spolupráce s odborníky – doporučíme vám, abyste se obrátili na společnost Fontana Watercoolesrs, která se specializuje na full-servisové služby pro firmy a velké společnosti v oblasti dodávky filtrů na vodu a rovněž nápojových automatů nebo kávovarů.

Rozhodnete-li se pořídit filtr na vodu, neuděláte chybu. Nabídnete sobě, vašim blízkým a zaměstnancům čistou vodu, která je pro život bezpodmínečně důležitá. Instalace je velmi snadná, bez jakýchkoliv problémů ji zvládnete sami.

Vodu z vodovodu je dobré upravit

Voda z vodovodu nemá nejlepší složení. I když je obvykle pitná, tak je velmi vhodné ji ještě vyčistit. Je třeba si uvědomit, že je v ní spousta nečistot, ale i potencionálně škodlivých látek nebo bakterií. Díky filtrům na vodu je možné všechny tyto nežádoucí příměsi zachytit.
Je pouze a jen na vás, jakožto majitelích firem, jak kvalitní vodu nabídnete sobě a svým zaměstnancům. Každé plus se bude počítat – zavítejte na web www.fontana.cz a neváhejte pořídit kvalitní filtry na vodu!

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.