Proč jít na kurz pokročilého Excel do ICTPRO?

Bez ohledu na to, jak dlouho a jak často s MS Excel pracujete, společnost ICT PRO, s.r.o. a její lektoři Vám mají co nabídnout. Skvělé reference, mnohaleté zkušenosti lektorů a ověřená struktura školení jsou zárukou toho, že v ICTPRO, s.r.o. probíranou látku pochopíte a budete schopni aplikovat v praxi.

Osnova kurzů ICTPRO s.r.o. je zaměřena na použitelnost vědomostí v praxi. Zároveň, v porovnání s konkurenčními vzdělávacími agenturami, kurzy ICTPRO nabízí naučení stejného množství vědomostí v kratším čase, a to díky:

Samozřejmě, práci s MS Excel je možné zefektivnit i tím, že si rozšíříte znalosti o práci s databázemi, cloudovými službami od Microsoftu či skripty v Power Shell / Shell. I kurzy s tímto zaměřením najdete v nabídce ICTPRO,s.r.o.

Společnost ICTPRO, s.r.o. disponuje vlastními, moderně vybavenými, učebnami v Praze a Brně, zájemci o hlubší znalosti Excel mohou absolvovat buď veřejný kurz, případně i individuální kurz. V případě zájmu je také možné sestavit si individuální kurz na míru.¨

Pokud chcete, aby Vaše práce s MS Excel byla rychlejší, přesnější a efektivnější, navštivte ještě dnes internetové stránky https://www.skoleni-ict.cz/ a přihlaste se na kurz Excel.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.