Proč jsou ready made společnosti stále žádanější?

V České republice je založení nové obchodní společnosti časově náročné. Dlouhé hodiny strávené na úřadech a v bance, vyřizování potřebných dokladů, placení poplatků. To je jen krátký výčet povinností začínajícího byznysmena. Pakliže chcete s podnikáním začít takřka okamžitě, ideální volbou jsou ready made společnosti.

Začínající podnikatel musí překonat spoustu administrativních překážek. Není divu, že spousta z nich zvolí alternativní řešení v podobě ready made společností. Co si pod termínem „ready made společnosti“ představit? Ve své podstatě se jedná o klasický podnikatelský subjekt, který byl založen tradičním způsobem. Zakoupením ready made společnosti se podnikatel zbaví povinnosti běhat po úřadech, neboť firma je již zapsána v obchodním rejstříku. Převede se na nového majitele, který může okamžitě začít s podnikáním. Ready made společnosti nemají z právního a daňového hlediska žádnou podnikatelskou minulost.

Proč koupit ready made společnost?

Jedná se o totožnou společnost, kterou byste získali založením svépomocí. Ready made společnosti vám však šetří čas a námahu. Majitelem ready made firmy se stanete do druhého dne, kdežto založení obchodní společnosti by vám zabralo při nejlepším měsíc. Z tohoto důvodu vznikly specializované korporace, v jejichž kompetenci je prodej ready made společností. Můžete si zakoupit společnost s ručením omezeným i akciovou společnost.

Pakliže se rozhodnete pro ready made společnost, můžete se obrátit na profesionála CAROLINA INVESTMENT. V jeho produktovém portfoliu narazíte nejen na již zmíněné ready made společnosti, ale také na virtuální sídla v hlavní metropoli. V neposlední řadě nabízí službu založení společnosti. Nemusíte se tak o nic starat. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na webové stránce.

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.