Proč si koupit luxusní apartmán v Beskydech? Čerstvý vzduch, golf i lyžování!

Bydlení ve městě je praktické z hlediska pracovních příležitostí a dosažitelnosti školek, škol i úřadů. Jenže člověk si potřebuje jednou za čas odpočinout a vyrazit třeba na hory. Někteří lidé mají dnes dokonce dva byty. První městský, druhý na venkově.

Jak by se vám líbil pracovní týden ve městě a víkendy v malebném horském prostředí? Této nabídce skutečně nikdo neodolá. Ještě více potěší projekt Tee House Čeladná, díky kterému jsou k dispozici horské apartmány na prodej.

Co vědět o projektu?

Komfortní apartmány jsou součástí letoviska Golf Čeladná, proto se mohou budoucí majitelé těšit na pestrost benefitů oblíbeného resortu. Lze zmínit členství v Golf Čeladná, klubovou restauraci s barem a venkovním posezením i golfová hřiště na The Old Course a The New Course. Velmi populární jsou vyjížďky na horském kole, pěší turistika, služby Horse Ranch, tenisové kurty, zimní sporty ve Snow Aréně. Na sto procent oceníte služby domovníka, úklid a správu nemovitosti.

Určitě byste měli vědět, že bydlení u golfu navrhli architekti Vít Máslo a David Ricard Chisholm z mezinárodního ateliéru CMC architects, což je zárukou špičkové architektury.

Golf, či lyžování?

Klíčovou výhodou apartmánů v Beskydech je spojitost s Tee House Čeladná. Milovníci golfu budou nadšeni z her na dvou mistrovských PGA hřištích, jako jsou The Old Course a The New Course. K dalším aktivitám patří jízda na koni, tenis, wellness i noční život. Populárním místem zábavy je klubová restaurace s barem. Počítejte s celoročním provozem a snídaní, obědem i večeří dle vaší chuti.

Pořiďte si komfortní apartmán 1+0 anebo prostorný penthouse 4+kk! Konečně si užijete chvíle volna na maximum ve vlastním bytě. Jen si představte, jak relaxujete v bazénu a vířivce. Využijte silnou investiční příležitost, která je příjemná pro všechny.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.