Programy MBA pro realitní makléře a ředitele realitních kanceláří

Studium MBA programu absolvované na prestižní vzdělávací instituci má potenciál prohloubit vaše znalosti i praktické dovednosti, zefektivnit vámi vykonávanou práci, dát vaší kariéře nový impulz a zvýšit vaši cenu na pracovním trhu. Toto studium je však velmi často chybně spojováno pouze s manažerským prostředím velkých firem či korporací a mimo něj je považováno za nadbytečné. Ve skutečnosti je však MBA studium vhodné např. i pro podnikatele a profitovat z něj mohou také realitní makléři či vedoucí pracovníci v realitních kancelářích.

Real Estate MBA

Stejně jako každý jiný trh, i obchodování s nemovitostmi má svá specifika a principy, na kterých je založený. MBA studium v tomto oboru vám proto umožní hlouběji pochopit fungování trhu s nemovitostmi v České republice, získat lepší orientaci v oblasti daňových úprav a jejich důsledků pro majitele nemovitostí stejně jako schopnost daňové optimalizace a také rozšířit vaše znalosti právního řádu v relevantních oblastech. Kromě těchto znalostí však absolvent „Real Estate“ MBA programu získá i dovednosti potřebné ke správě nemovitosti.

Obecné znalosti jako základ úspěchu

Kromě odborných znalostí a schopností přímo spojených s českým realitním trhem se absolventům dostane i informací (a velmi důležitých praktických zkušeností) v oblastech jako marketing, time-management, schopnost vedení obchodní schůzky či řízení kolektivu. Účastníci programu mají dále na výběr z řady doplňkových předmětů a mohou si tak studijní program nastavit opravdu podle svých představ a potřeb.

Pro všechny pracovníky aktivní v prostředí realitního trhu je MBA Real Estate studijní program rozhodně zajímavou možností ke zlepšení jejich dovedností, jehož výsledkem může být např. expanze dané realitní kanceláře.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.