Pronájem nemovitostí v Praze s nulovými starostmi

Dosáhnout jej můžete v případě, že správu Vaší nemovitosti svěříte do rukou profesionálům, kteří jsou od Vás v tuto chvíli vzdáleni pouze na 1 klik. Získat můžete samozřejmě více, než je „pouhé“ zajišťováni obsazenosti Vaší nemovitosti. O jaké služby přesně se jedná, to Vám řekneme na následujících řádcích…

23. 3. 2015 obsahovala nabídka realitního serveru www.sreality.cz 5 831 bytů k pronájmu v Praze. Najít vhodného nájemníka není vůbec snadné, na druhou stranu, prázdný byt nejenže nevydělává, dokonce kvůli němu proděláváte (bez ohledu na obsazenost bytu totiž platíte příspěvek do fondu oprav, pojištění nemovitosti, daň z nemovitosti, v zimě je pak žádoucí v bytě topit, i když je opuštěný). Tohle pro Vás ale není nic nového a zřejmě Vás zajímá, co s tím?

Řešení tu samozřejmě je, svěřit správu Vaší nemovitosti odborníkům, nejlépe zavedené realitní kanceláři poskytující službu správy nemovitostí. Starosti s výběrem nájmu, zajištěním obsazenosti nemovitosti a veškerou administrativu spojenou s elektrárnou, plynárnou, poštou apod. pak přechází z Vašich beder na tuto realitní kancelář.

V případě, že Vám patří celý bytový dům, určitě uvítáte také služby spojené s vedením inventáře, úklidem společných prostor, držením klíčů od nemovitosti, stejně jako správu kaucí od nájemníků, zhotovení daňového přiznání či zajištění vybavení bytu nábytkem a doplňky.

„Profesionální správa nemovitostí pro Vás znamená generování výnosů z pronájmu s nulovými starostmi“

Lídrem mezi pražskými realitními kancelářemi poskytujícími službu „správa nemovitostí“ je bezpochyby společnost Happy House Rentals, která se v současné době stará o více jak 100 bytů a domů (viz. stránka s nabídkou správy nemovitostí v Praze). U této realitní kanceláře získáváte nejen všechny výše zmíněné služby, ale také právní a účetní poradenství, 24 hodinový servis pro případ „havárie“ v domácnosti (nefunkční topení, spotřebiče, zatékání střechou apod.), pravidelné inspekce a 20% slevu na provizi za zprostředkování nájmu.

„Správa nemovitostí v podání společnosti Happy House Rentals je vhodná i pro klienty ze zahraničí, kteří nemají prostor pro řešení provozních věcí spojených s pronájmem nemovitostí“

Serióznost Happy House Rentals potvrzuje i to, že od svých klientů nevybírá poplatek za správu nemovitosti v případě, že nemovitost není obsazená. Happy House Rentals tady přebírá starosti s rychlým pronájmem nemovitosti na sebe, kdy rychlé obsazení bytu vhodným nájemníkem zajišťuje prostřednictvím:

  • své databáze klientů, která obsahuje i poptávky pronájmu bytu v Praze
  • profesionální prezentací na webu www.happyhouserentals.com a vybraných realitních serverech/periodikách

Pokud se tedy chcete zbavit starostí s pronájmem a provozem nemovitostí v Praze, obraťte se ještě dnes se svou poptávkou služeb na společnost Happy House Rentals prostřednictvím některého ze zde uvedených kontaktů.

PR článek

Témata:
rady a návody  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.