Propaq.cz je připraven splnit vám vaše přání

Hledáte internetovou stránku, která by vám nabídla reklamní předměty, dárky nebo propagační předměty vaší firmy? Právě jste jí našli, naším zájmem je vaše spokojenost a široká nabídka různého zboží, které dokáže vaši firmu vyzdvihnout. Naše firma sídlí v Praze a není problém dovést vám vaše zboží kamkoliv po celé České republice.

Chcete zviditelnit svou firmu a potřebujete propagační předměty s vaším logem? Není nic jednoduššího, než si u nás objednat reklamní předmět, poslat nám logo a název společnosti a my se o vše postaráme. Disponujeme různými tiskovými technologiemi, poradíme vám, která bude pro váš vybraný předmět nejlepší. Pro lepší přehlednost jsme si pro vás připravili on-line katalog, kde najdete aktuální nabídku i s cenou a nejoblíbenějšími předměty. Nic pro nás není nemožné, nabízíme kalendáře, hrníčky, propisky, trička, ale také originální zboží jako kosmetické předměty nebo domácí potřeby. Na všechny námi nabízené věci lze bez problémů pořídit vaše logo nebo slogan.

Snažíme se dodávat kvalitní předměty, které by zviditelnily vaši firmu a dopomohly k většímu růstu.

Nezapomínejte na své obchodní partnery ani na zaměstnance, je velice příjemné jim jednou za rok, ať už na Vánoce nebo na výročí firmy, darovat dárkové předměty, které jsou ušité na míru všem. Pro ženy máme kapesní zrcátka, perlový náramek nebo kosmetickou taštičku, pro pány naopak nářadí, diáře, tašky na tablety či antistresové míčky. Výběr je velmi pestrý a je pravidelně rozšiřován a aktualizován. Sezónní předměty nejsou výjimkou, můžete se těšit na vánoční ozdoby, deštníky, šátky, ručníky, zimní doplňky, ale také na dětské oblečení a hračky.

Naše stránka Propaq.cz se specializuje na dárkové předměty, kterými můžete zpříjemnit den obchodním partnerům, klientům či zákazníkům. Propagační a dárkové předměty jsou tou nejlepší variantou pro získání nových zákazníků a pro poděkování zaměstnancům. Vyzkoušejte naši stránku sami, uvidíte, že s našimi výrobky budete spokojeni.

banner propaq 468x60

PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.