Prostorová dezinfekce proti COVID-19

Ač v České republice bojujeme s nákazou COVID-19 statečně, stále nemáme vyhráno. O to více je důležité neusnout na vavřínech předchozích týdnů a je třeba v obraně proti viru pokračovat. Brněnská společnost Hydrofilter s.r.o. nabízí jedinečnou technologii prostorové dezinfekce aplikací mlhy, tedy takzvaným fogováním.

Nejlepší možná ochrana v prostoru

Pro ošetření prostoru používáme polymerní dezinfekční přípravek se širokospektrým virucidním, baktericidním a fungicidním účinkem. Na ošetřených površích přetrvává účinek 7 až 30 dní. Zároveň přípravek neobsahuje žádný chlor ani alkohol. Díky absenci alkoholu přípravek netěká, takže je látka vhodná právě pro zmíněné logování, kdy dochází k tvorbě mlhy v prostoru, který dokonale pokryje veškeré povrchy i těžko dostupná místa. Mlha má tak daleko lepší účinek nežli běžné rozprašovače. Fogováním navíc ošetří prostor daleko rychleji, než obyčejný rozprašovač.

Oproti Ozonu, který dezinfikuje především vzduch, přípravek DisiClean AIR vytvoří jakýsi mikrofilm na každém povrchu v místnosti a tím dlouhodobě chrání baktericidním a virucidním účinkem. Při srovnání se savem DisiClean AIR nezapáchá a nepoškozuje předměty a oděvy oxidací. Zároveň nezanechává žádné viditelné kapky, takže plochy nábytku nejsou mokré, dále pak v aplikované koncentraci není toxický pro oči, kůži ani sliznici. Do prostoru po aplikování přípravku metodou logování je možné se vrátit zhruba po 1–2 hodině.

Kontaktujte nás

Pokud vás prostorová dezinfekce zaujala, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 608 301 203. Více informací nejen o této metodě dezinfekce prostředí naleznete na našich internetových stránkách www.hydrofilter.cz. Bezchlorová dezinfekce proti virům a bakteriímrychlý a trvající účinek. Začněte s ním ještě dnes.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.