První B2B Marketing & Sales konference v Brně

8. října 2015 se pod záštitou internetové agentury SOVA NET a Provozně ekonomické fakulty MENDELU v Brně uskuteční první obchodně-marketingová konference zaměřená výhradně na B2B sektor. Den plný přednášek odborníků a praktických workshopů završí networkingová after-párty v tom pravém moravském stylu!

Proč byste měli být u toho?

Široké možnosti spolupráce, kreativní reklamní kampaně, osvěžující prodejní techniky a strategie – na českém trhu nic neobvyklého – tedy pro firmy zaměřené na koncové zákazníky. V B2B je ale situace naprosto jiná.  V mezifiremním marketingu jde o umění vytvořit konkurenční výhodu, obsadit a udržet svůj podíl na trhu a najít společný jazyk s obchodními partnery nejen v tuzemsku, ale i za hranicemi.

 „Za  13 let působení na trhu jsme se setkali s různými marketingovými projekty významných B2B firem. Poznali jsme tak nejen úskalí, se kterými bojují, ale i příležitosti, kterých se z nedostatku svých zkušeností a jisté míry skepse vyvarují. Tak vznikla myšlenka B2B firmám ukázat, že i v mezifiremní komunikaci existují cesty, jak efektivně pracovat s marketingem.“  Petr Mikšovič, CEO internetové agentury SOVA NET.

Přednášky a workshopy plné inspirace

Program konference je rozdělen do dvou bloků – každý si tak může vybrat z toho, co ho nejvíc zajímá. Těšit se můžete například na kreativní reklamníkampaně, eventy či UX design prezentačních a produktových webů. Z oblasti obchodu jsou připravena témata strategického plánování, inovací či internacionalizace B2B firem. Zapsat se můžete i na některý z interaktivních workshopů zaměřených na nejdiskutovanější problematiku. Mezi řečníky se objeví například Lukáš Pitra (jeden z nejznámějších SEO konzultantů na volné noze) nebo Tomáš Rybička (konzultant a Interim manažer pro oblast řízení výkonnosti a rizik firmy). Čeká na vás spousta inspirativních příběhů, které vám pomohou najít tu správnou cestu v B2B světě, jak naznačuje i podtitul konference Kde jsme ještě nebyli.

Moderní prostory, tematická after-párty a networking

Konference proběhne v prostorách budovy Q na Mendelově univerzitě v Brně. Ve stejném areálu se uskuteční i tematická after-párty v duchu pravé moravské hostiny.  Samozřejmostí je také čas pro networking a konzultace s dalšími účastníky a odborníky. Na samotný závěr vám představíme i unikátní projekt české B2B sociální sítě Bezones!

 

Počet vstupenek je omezen.

Registrujte se proto co nejdříve na oficiálním webu

banner konference

Ať vám to neuletí! :-)

sovalogo

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.