Půjčka přes internet? I to je možné

Půjčit si dnes můžeme různými způsoby. Jde to na pobočce banky či nebankovní společnosti, jde to telefonicky, ale stejně tak nám může pomoci i internet. Prostřednictvím něho dnes není problémem získat doslova jakoukoliv půjčku, která na trhu existuje. Nejblíže má této možnosti samozřejmě nebankovní segment, který nabídne hned několik různých možností, jakých lze využít. Pojďme si některé z nich představit.

Netrapte se složitým dokládáním

První možnost je určena pro ty, kteří nechtějí složitě dokládat informace o svém příjmu. To může být způsobeno mnoha faktory. Mohou být bez práce, stejně jako mohou pracovat na černo. Stejně tak ale může půjčky bez doložení příjmu vyhledávat člověk, který se jenom nechce trápit s obíháním účetního oddělení u svého zaměstnavatele, a to kvůli potvrzení. U daného typu půjčky ho zkrátka nepotřebuje. A to je samozřejmě jedno z velkých pozitiv, proč je daná možnost nejenom na našem trhu tak oblíbená.

Bez příjmu můžeme získat i zajímavé částky. Sice v tomto směru dominují takzvané mikropůjčky, ale problémem není ani to, kdy nám půjčku bez dokládání informací o naší mzdě schválí i klasická nebankovní společnost, která už může nabídnout desítky, stejně jako stovky tisíc korun.

Vyřízení z pohodlí domova, bez papírování

I další možnost spadá do segmentu půjček nebankovních a je určena primárně těm žadatelům, kteří hledají maximální pohodlnost. Ale také rychlost. A jak už si můžete z našeho popisu sami odvodit, tím produktem je rychlá půjčka. I ta dnes spadá do segmentu půjček před výplatou, ale to neznamená, že by se držela nutně jenom v menších částkách. Problémem není získat třeba i celých 20 000 korun českých, a to na dobu, kterou můžeme několikrát prodloužit a tak mít peníze i několik měsíců.

Co u této půjčky jasně dominuje, to je jednoduchost, jelikož vše vyřídíte skutečně pouze prostřednictvím internetu. Není třeba nijak chodit, ani není třeba podepisovat jakékoliv papírové smlouvy. Díky tomu je vše vyřízeno do několika minut. I zde ale musíme porovnat s nebankovním segmentem, který sice smlouvu vyžaduje, ale přiveze vám ji obchodní zástupce přímo k vám domů, a to připravenou k podpisu. I to může být alternativa.

Na žádost nejenom prostřednictvím internetu

Ačkoliv internet s ohledem na žádost, ale i proces vyřízení jasně dominuje, určitě to neznamená fakt, že je jedinou možností, jak si můžeme o peníze zažádat. Dnes k tomu stačí i mobilní telefon. Nikoliv však jenom k tomu, abychom zavolali, protože požádat lze i prostřednictvím SMS zprávy. To umožní rychlá SMS půjčka, která je příbuzná výše uvedené možnosti klasické rychlé online půjčky. Stačí dodržet příslušný tvar SMS zprávy a tu odeslat na mobilní číslo poskytovatele. Jakmile je přijata, i zde se spustí automatický proces žádosti, kdy vyřízení nemusí trvat déle, než několik desítek minut.

Peníze na cokoliv

Co s nebankovním segmentem také souvisí, to je fakt, že máte možnost vybrat si finanční částky skutečně na cokoliv. Abychom byli konkrétní, je dobré zmínit úvěry jak neúčelové, tak i účelové. První samozřejmě mají výhodu v tom, že není nutné nikomu a nikdy dokládat, na co budete peníze přesně využívat. Do této kategorie spadají jak rychlé půjčky před výplatou, tak i klasické nebankovní půjčky. U některých z nich ale existují možnosti vzít si peníze na koupi konkrétní věci. Může to být auto, elektronika, vybavení domácnosti, nebo třeba rekonstrukce. Sice je třeba dokládat konkrétní účty a faktury, ale na druhou stranu můžeme být odměněni výhodnějšími úrokovými sazbami. Postup získání je i u nich stejný, jako jsme uváděli výše – a to přes internet. Totéž platí i o doposud nezmíněné možnosti, a to půjčce podnikatelské pro začínající, i stávající podnikatele.

 PR článek

Diskuze k článku

Přidat komentář
donlabuznik Také jsem si teď nedávno sjednal půjčku přes internet a řeknu vám, že do toho klidně půjdu znovu. Je to rychlé, pohodlné a peníze máte na účtu během chvíle. Navíc, pokud použijete nějaký srovnávač půjček jako je https://www.bezvamoney.cz/ , najdete půjčku za opravdu skvěý úrok, což se určitě vyplatí.
18.12.2018 13:37 | Odpovědět

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.