Revoluční způsob, jak jednoduše a rychle řešit pracovní úrazy online přes internet

Asi už jste slyšeli, že od 1. ledna 2015 začala platit novela nařízení vlády č. 201/2010 Sb. o způsobu evidence pracovního úrazu a hlášení a zasílání o jeho záznamu. Hlavním cílem bylo zjednodušení a zároveň přiblížení oblasti českého pracovního práva k právu zemí Evropského společenství, ale také chybějící propojení statistik pracovních úrazů se statistikami EUROSTAT. 

Současně s touto novelou přišla společnost CRDR s.r.o. se zajímavým a možná i revolučním projektem, který se týká právě výše zmiňovaných pracovních úrazů, jejich řešení a komplexní správy. Takže zaměstnavatelé a osoby odborně způsobilé k prevenci rizik, zbystřete! Je tu nový bezkonkurenční nástroj, který vám správu pracovních úrazů absolutně zjednoduší, zpřehlední a zrychlí.

Základní přehled funkcí portálu PracovniUraz.cz

  • jednoduché vyplnění online formuláře Záznam o pracovním úrazu (vhodné i pro laiky)
  • na základě vyplněného formuláře se vygeneruje záznam o pracovním úrazu v PDF
  • záznam je automaticky odeslán také na email uživatele, a to včetně přístupových údajů pro pozdější editaci záznamů
  • uživatel spolu s PDF obdrží také informace, kam záznam nahlásit a odeslat
  • v rámci osobního účtu lze nahrávat další dílčí dokumenty - fotografie, svědectví apod.)
  • přehledná evidence všech řešených pracovních úrazů
  • všechny funkce portálu jsou zcela zdarma

prac uraz1

 

CRDR - poskytovatel komplexní agendy BOZP a PO

Pojďme si tedy nejdříve v krátkosti představit společnost CRDR, aby každý čtenář věděl, o koho se vlastně jedná, a co vše za touto společností už stojí. CRDR patří mezi největší poskytovatele ucelených služeb týkající se agendy bezpečnosti práce (BOZP a PO) u nás. Své ucelené portfolio služeb opírá o více jak čtvrt století dlouhou historii. Více informací o firmě si můžete přečíst na oficiálním webu CRDR, nebo na jejich podpůrných webech DokumentaceBOZP.cz, SkoleniBOZPonline.cz nebo KoordinaceBOZP.cz, které popisují a zároveň nabízejí konkrétní činnosti a služby této firmy. Společnost vyvinula také vlastní online systém pro komplexní správu BOZP a PO (BOZP-SYSTEM), který výrazně zjednodušuje evidenci a vedení kompletní agendy BOZP a PO. 

Portál PracovniUraz.cz je a bude zdarma

Novinkou společnosti CRDR pro rok 2015 je internetový portál PracovniUraz.cz, jehož smyslem je pomoct všem zaměstnavatelům, ale také jejich zástupcům a osobám odborně způsobilým v prevenci rizik, se správou a celkovým řešením hlášením a zasíláním záznamu o pracovním úrazu zaměstnance. Podle slov jednatele společnosti CRDR spol. s r.o. Ing. Martina Šimka, “Něco podobného v českém internetovém prostředí dlouho chybělo. Podoba formuláře je nařízením vlády jasně definovaná a co se kam nahlašuje a zasílá také. Proč tedy jednou pro vždy neposkytnout nástroj, který vše pohlídá za vás. Tuto myšlenku jsme měli v hlavě už delší dobu, jen jsme čekali na tu správnou příležitost. Navíc jsme se rozhodli, že portál bude, a to i v budoucnu, zcela zdarma. Věřím, že díky všem jeho výhodám budou portál používat nejen všichni zaměstnavatelé, ale i “bezpečáci”, kterým portál výrazně zjednoduší evidenci všech řešených pracovních úrazů.”

 

Témata:
bozp  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.