Revoluční způsob, jak jednoduše a rychle řešit pracovní úrazy online přes internet

Asi už jste slyšeli, že od 1. ledna 2015 začala platit novela nařízení vlády č. 201/2010 Sb. o způsobu evidence pracovního úrazu a hlášení a zasílání o jeho záznamu. Hlavním cílem bylo zjednodušení a zároveň přiblížení oblasti českého pracovního práva k právu zemí Evropského společenství, ale také chybějící propojení statistik pracovních úrazů se statistikami EUROSTAT. 

Udělali jste v záznamu chybu? Nevadí, můžete se vrátit

Pokud se v nějakém údaji při vyplňování formuláře spletete, nemusíte zoufat, že ho budete muset vyplňovat celý znovu. Portál totiž váš záznam o pracovním úrazu uloží do vašeho osobního účtu, který se automaticky vytvoří při odeslání formuláře. Všechny údaje pro vstup k vašemu pracovnímu úrazu vám budou zaslány na váš email, ze kterého se stačí prokliknout přes tlačítko pro editaci záznamu. Celá tato funkce osobního účtu se na portálu jmenuje “Moje evidence pracovních úrazů“. Do systému si můžete ukládat záznamů tolik, kolik jen budete chtít, protože počet není provozovatelem portálu nijak omezen.

Další vychytávky pro profíky. Vkládejte fotky a další dokumenty

Každý, kdo má zkušenosti s řešením pracovních úrazů, asi sám moc dobře ví, že pouhým zpracováním záznamu tato agenda nekončí. Je třeba přiložit také další dílčí informace a dokumenty, které jsou s pracovním úrazem spojené. I na to portál myslí. Prostřednictvím již výše zmiňované sekce “Moje evidence pracovních úrazů“ máte možnost pro každý záznam o pracovním úrazu uložit fotodokumentaci, svědectví, vyjádření dotčených orgánů a další potřebné dokumenty. Provozovatel portálu opět neomezil množství dat, stejně jako počet pracovních úrazů, což otevírá dveře všem zaměstnavatelům, ale také odborně způsobilým osobám v prevenci rizik, kteří tak dlouho hledali online systém, kde si mohou vést a spravovat celou tuto agendu. Pomyslnou “třešničkou na dortu” je možnost vložení vlastního loga firmy, pro kterou úraz řešíte, do záhlaví formuláře.

prac uraz4Ukázka fotogalerie v rámci řešeného pracovního úrazu

Máte jiný problém s pracovním úrazem? Využijte poradnu

Ing. Martin Šimek, jednatel firmy CRDR spol. s r.o., která portál PracovniUraz.cz provozuje, nám řekl: “Jsme si plně vědomi toho, že s pracovními úrazy se pojí mnoho dalších otázek, které se také velmi často opakují, a proto jsme na portálu vytvořili i Poradnu, do které budeme pravidelně vkládat často kladené dotazy, týkající se právě pracovních úrazů. Pomůžeme tím uživatelům k lepší informovanosti o všech okolnostech při řešení pracovních úrazů.”

www.PracovniUraz.cz

PR článek

Témata:
bozp  

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.