Rigid podlahy - podlahy 21. století od Mand CZ

Současný interiérový design nepochybně fandí vinylovým podlahám. Už dávno odzvonilo starým linům, která nás strašila ve školách a nemocnicích. Moderní PVC podlahy mají podobu stylových prken a dlaždic, s nimiž se nejen snadně manipuluje, ale také báječně vypadají. Člověk je skutečně nerozezná od přírodních materiálů.

Rigid Vinyl podlahy obstojí i v domácnosti pejskařů a kočkomilů

Superlativů by se o vinylových podlahách dalo nasbírat nekonečně mnoho – jsou velmi odolné, vydrží i „drsnější“ provoz v komerčních prostorech, neohrozí je mechanické poškození (jsou tedy vhodné i domácností pejskařů a kočkomilů), jsou rozměrově stálé, stálobarevné, snadno se udržují, jsou odolné proti vlhkosti a samozřejmě také nestudí. Chůze po vinylu je obecně považována za velmi příjemnou a navíc tichou, což možná potěší všechny ohleduplné obyvatele bytovek.

Rigid Vinyl = super hrdina mezi podlahami

Co se stane, když všechny superschopnosti vinylu dotáhneme k dokonalosti? Získáme „Rigid Vinyl“. Rigid Vinyl je právem označován za podlahovou krytinu 21. století. Jedná se o čisté PVC bez přídavku cementových, dřevěných nebo korkových vláken, navíc se vyrábí trvale udržitelným způsobem bez použití orto-ftalátů.

Označení „Rigid Vinyl“ naznačuje, že půjde o podlahu velmi pevnou – podlahy Rigid Vinyl jsou ale nejen nejpevnější, také jsou nejměkčí. Chůze po nich je skutečně je procházka po měkké peřince.

Kvalita podlah Rigid Vinyl Balterio je nepřekonatelná

V naší nabídce najdete rigid vinyl podlahy od belgického výrobce Balterio, které působí až neskutečně realisticky! Překonají tak skutečně veškerá očekávání. Jejich kvalita je nepřekonatelná. O tom, že vám vydrží více než několik sezón, svědčí i skutečnost, že na ně výrobce dává záruku 20 let! Podlahy Rigid Vinyl Balterio splňují zátěžovou třídu 32 a jsou dokonce vhodné i pro komerční užití. Svrchní vrstva vyniká nejen odolností vůči poškrábání, ale také proti ulpívání skvrn.

Vyberte si ze dvou Balterio Rigid Vinyl kolekcí – Gloria a Viktor. Gloria má podobu elegantních prken napodobující velmi věrně přírodní dřevo, kolekce Viktor je zase složena z moderních vinylových dlaždic. Autentičnosti je u podlahových prken a dlaždic docíleno tak, že jednotlivé díly nejsou všechny stejné. V kolekci Gloria se jednotlivé dekory skládají minimálně z 10 různých prken, v kolekci Viktor dokonce z 18 různých dlaždic.

Módní hit: Rigid Vinyl podlahy s dekorem kamene a betonu

V současné době jsou designovým hitem vinylových podlah designy imitující kámen a beton. Pro všechny milovníky tohoto trendu máme v sortimentu Floor Forever Design Stone podlahy s dekorem kamene věrně imitující beton, grafit, mramor a přírodní kámen, jako je například travertin.

Rigid Vinyl podlaha vám udělá radost i při pokládce. Není totiž nijak choulostivá na nerovnosti. Lze ji pokládat i na starou dlažbu či jinak nerovné povrchy. Pevné jádro podlahy Rigid Vinyl brání přenosu nedokonalostí podkladu. Na povrchu se neprojeví žádné boule ani nerovnosti, které se skrývají pod ní. Tyto podlahy se hodí i pro renovace. Výše zmíněné podlahy Rigid Vinyl Balterio jsou pouze 5 mm silné, a proto pro tyto účely ideální – lze je položit i na stávající podlahu.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.