Řízení podniku obstará systém RED online pro developery

Nezbytnou součástí řízení každého podniku je efektivní koordinace veškerých činností. To dokáže zajistit na míru zvolený podnikový systém, který se postará o veškerou správu financí, dokumentů i procesů. Jedním z nich je i RED online zaměřující se především na developerské společnosti, o němž si nyní prozradíme více.

Pořádek v dokumentech

Součástí podnikového systému RED online je hned několik modulů, které významně usnadňují práci. Jedná se například o modul podpory obchodu, projektového řízení nebo modul pro sledování cash flow. To ocení zejména management podniku. V tomto článku se však detailněji zaměříme na takzvaný DMS modul, který pečuje o co největší přehled ve veškerých podnikových dokumentech.

Při využívání popisovaného řešení musíte všechny dokumenty převádět do elektronické podoby, aby s nimi systém dokázal dále pracovat. To symbolizuje nespornou výhodu zejména z toho důvodu, že originál nejrůznějších formalit lze uložit na bezpečném archivačním místě a nadále pracovat pouze s elektronickou kopií. Tato funkce rovněž významně urychluje celkový chod podniku.

Přehled v dokladech

Jak jsme již zmínili v úvodu tohoto článku, vsází RED online zejména na stavební společnosti. Pro ty není nijakou výjimkou, že pracují se zakázkami v hodnotách milionů korun. I z toho důvodu musí být zajištěna pečlivost u vydaných dokladů, a to jak z hlediska formální stránky, tak i ze stránky rozpočtové, která má vliv na další rozhodování podniku. Všechny doklady tak nejprve zkontrolujte ručně a následně můžete systém využít pro propracovaný schvalovací proces.
Implementací podnikového systému se přitom zabývá společnost Essence. Kontaktujte ji a domluvte si své vlastní individuální podmínky.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.