Řízení podniku s pomocí systému RED online

Patříte mezi developery a chcete mít ve svém podniku pořádek? Informační systém RED online vám umožní mít veškeré potřebné informace na jednom místě, navíc dostupné online.

Co to obnáší

Informační systém s moduly vám zajistí přehled o všech aktivitách v podniku. RED online je přitom jako dělaný pro developery, kteří chtějí mít svůj podnik neustále pod dohledem. S jeho pomocí bude veškeré plánování, realizace i financování projektů na jednom místě. Navíc budete moct kdykoliv nahlédnout do nejrůznějších dat a formalit.

Nová verze systému

Hospodářská recese s sebou mimo jiné přinesla i fakt, že se mnoho podniků rozhodlo pro inovaci stávajících systémů. Pozadu přitom nezůstala ani společnost Essence, která implementuje stávající řešení na míru potřebám svých klientů. Díky vyšší poptávce se nyní tým může pochlubit větším množstvím užitečných zkušeností.

Systém RED online byl přepracován tak, aby více podporoval zmiňovaný obor. Nové pojetí je tak rozšířeno o propracovanější agendu, přístup k zákaznickému webu i centrálně dostupným datům.

Efektivní řešení

V současné době se stavebnictví těší velkému zájmu. Mnoho osob tak jistě ocení na míru šitý systém, který bude zvládat vše pro každodenní činnost. Jak je na tom váš systém? Cítíte, že by to chtělo něco nového? Pokud se chcete pustit do zcela nového projektu a máte plnou hlavu nápadů, pamatujte i na vhodnou volbu informačního systému.

Zaujalo vás řešení RED online pro developery? O implementaci systému do vašeho podniku se postará společnost Essence.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.