Rolovací mříže Minirol - ochrana prostoru před vniknutím i ozdoba oken a vstupů

Rolovací mříže do dveří i do oken jsou vyhledávané díky snadné instalaci, která nevyžaduje podstatné stavební úpravy. Vedle rozestavěných projektů se proto hodí do dokončených staveb a již používaných interiérů. Všechny typy mříží splňují rovněž častý požadavek na provzdušnění a prosvětlení prostoru. To se týká především obchodních prostor – nákupní centra, garáže, supermarkety. Výroba mříží značky Minirol probíhá zásadně na míru, a to z pozinkované oceli nebo hliníku prodlužujících životnost výrobku.

Dva v jednom – mříže a jejich funkce

U snadno dostupných objektů, veřejných a komerčních prostor patří ochrana prostřednictvím mříží k nezbytným formám zabezpečení majetku. Vedle monitorovacích a poplašných zařízení, která výborně doplňují systém ochrany objektu, představují bezpečnostní mříže fyzickou překážku odrazující od nežádoucího vniknutí. Ačkoli jde v první řadě o funkční prvek, v prostředí s důrazem na prezentaci a vzhled mříže Minirol dobře fungují také jako estetický prvek.

MRIZE 01 body01

Skládaná mříž – řešení pro komerční sektor

Ocelové či nerezové trubky jsou v takovém případě pospojovány sponami a u rolovacích mříží do nákupních center značky Minirol vytvarovány do obdélníků či vlnek. Právě u tohoto typu mříže lze dosáhnout maximální průhlednosti a vzdušnosti, které jsou žádoucí u výloh a vstupů do obchodů. Výplň mříže se pohybuje v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel, která se montuje do horní části otvoru.

Lamelová mříž – řešení pro průmyslové provozy

Do sebe nasunuté lamely s perforací či vysekanými okénky tvoří výplň mříže, která je vedena bočními lištami a navíjena na hřídel. Lamelové systémy se vyrábí z hliníku, který výrobce z Velké Bíteše snadno nalakuje podle vzorníku RAL do libovolného barevného odstínu. Tento typ mříže se vyznačuje nízkými náklady na servis a v kombinaci s perforací jde o ideální bezpečnostní prvek vhodný pro průmyslové provozy a garáže.

Ovládání snadno a rychle

Zapomeňte na stahovací mříže, které se ovládaly manuálně. Dnes je vše už běžně řešeno elektricky, což souvisí i se zajištěním maximální bezpečnosti lidí v okolí mříží. Elektrické ovládání mříží přispívá k jejich jednoduchému a bezproblémovému chodu.

V případě zájmu o roletové mříže, dotazu na cenu nebo o konkrétní řešení využijte formulář nabídka zdarma na webu www.minirol.cz.

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.