Rozjíždíte podnikání, nebo rozšiřujete své působení? Pomůže vám půjčka online.

Ať už jste mladí a rozhodli jste se, že si založíte svůj malý podnik, kde budete vyrábět výrobky ze dřeva, nebo jste možná žena, jež se odhodlala a po letech, kdy pekla dorty jen tak „za pusu“ se pouštíte do práce s plným nasazením, nebo třeba chcete rozšířit či obnovit vybavení vaší společnosti, jistě hledáte možnosti, kde si finančně pomoct. Přece jen, při potřebě vyšších investic často potřebujeme alespoň částečnou výpomoc banky nebo nebankovní společnosti.

Je všeobecně známo, že banky mají vysoké nároky, co se týče požadavku na administrativu, než se k penězům, které potřebujeme, dostaneme. Také schvalovací proces je poměrně přísný a stačí maličkost a půjčka nemusí být schválena. Mnohem snadnější je získat finance prostřednictvím nebankovní půjčky. Těch je na našem finančním trhu velmi mnoho, a tak si z nabídky zajisté vyberete, ať už potřebujete 100 000 Kč nebo několik milionů.

U koho požádat?

Půjčka online, které vám poskytne dostatek financí, je vám na dosah od mnoha společností. Jmenujeme kupříkladu Profi Credit, Home Credit, Nenefi, Cofidis, Provident, Tommy Stachi a další. Důležité je vyhodnotit si, jak vysokou splátku je pro vás únosné splácet a na kolik měsíců chcete půjčku uzavřít. Např. spol. profi Credit nabízí půjčku ve výši 10 000 Kč – 166 000 Kč na dobu 9 – 48 měsíců. Nejvyšší půjčky nabízí VitaCredit, která půjčí od 50 000 Kč – 5 000 000 Kč.

Pokud si vyberete vyhovující typ půjčky, stačí kliknout na oranžový buton „Mám zájem“ a vyplnit základní údaje v přehledném formuláři. Po vyplnění a odeslání formuláře vás kontaktuje zástupce dané společnosti a po schválení žádosti vám budou peníze vyplaceny.

Vyřešte i vy nedostatek peněz rychle a jednoduše s pomocí nebankovních půjček. Stačí vybrat si nejvhodnější finanční produkt, rozhodnout se pro výši úvěru a požádat o půjčku.

 

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.