S těmito kurzy budete analyzovat data jako zkušený ajťák

Chcete se profesně posunout v oblasti informačních a komunikačních technologií? Vedle samostudia a čtení knih vám pomohou zkušení lektoři ICT Pro, společnosti s centrálou v Brně a školicími prostory v Brně a Praze. Pro zájemce organizují i kurzy na míru přímo ve firmách a také v angličtině. Mnohé ani nevyžadují zvláštní IT znalosti.

Jana Havelková, organizační ředitelka ICT Pro, předkládá několik tipů na školení: „Pokud už umíte pracovat s daty v tabulkovém editoru Microsoft Excel, můžete rozšířit své znalosti o práci s daty v databázích za pomoci jazyka SQL, o vizualizaci dat doplňkem Power Pivot pro Excel či o vizualizaci dat v nástroji Power BI.“

Co se skrývá za pojmy SQL a Power Pivot?

Pojďme si přiblížit konkrétní školení. Jednou z možností je SQL Server – kurz přežití pro začátečníky, vývojáře či administrátory, kteří se potřebují rychle zorientovat v SQL Serveru, jehož správa pouze doplňuje jejich hlavní práci. „Velmi osobní přístup a školení na míru dle potřeb klienta,“ uvedla účastnice kurzu, paní Zdeňka B. z Fakultní nemocnice Brno.

Další kurz, Microsoft Excel – Power Pivot pro SEO, je určený SEO specialistům a konzultantům online marketingu, kteří chtějí pohodlně pracovat s velkým objemem dat v prostředí Power Pivot, doplňku pro Excel. Absolventi školení pak mohou ve svých analýzách využívat data o rozsahu až 2 miliardy řádků. Lektor kurzu působí v oblasti optimalizace pro vyhledávače více než 10 let a mezi jeho klienty patří portály iDnes.cz, Aukro.cz, Bonami.cz, Rajce.net a další, čítající řádově miliony URL. Předpokládanými znalostmi pro jednodenní školení je práce s nástrojem Screaming Frog a uživatelská znalost Excelu.

Odhalte taje Business Intelligence!

Žádaný je rovněž kurz Power BI – Efektivní analýza dat a reporting. Zaměřuje se na seznámení s analytickým a reportingovým nástrojem Power BI, a to i bez speciálních IT znalostí. Postačí vám běžná uživatelská znalost práce s PC a MS Office. Díky tomuto dvoudennímu kurzu rychle zanalyzujete miliony řádků z různých databází nebo zdrojů (Excel, Access, SQL Server…) a posunete svůj reporting na novou úroveň.
Na kurzech ICT Pro lze samozřejmě od úplných začátků ovládnout i Microsoft Excel, nejrozšířenější tabulkový editor a kalkulátor z dílny společnosti Microsoft. Kurz MSE2 absolvovala také paní Petra K. ze společnosti MoroSystems, která přiblížila: „Výborná organizace, zkušení, vstřícní lektoři a individuální přístup. Děkuji a všem doporučuji.“ Pan Miroslav M. ze společnosti BIOGEST ENERGIE A VODNÍ TECHNOLOGIE doplnil: „Skvělá prezentace paní lektorky. Naučila nás spoustu zajímavých funkcí v Excelu. Perfektní.“

Které počítačové školení, kurz či workshop si vyberete vy?

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.