Se zahájením studia na vysoké škole nemusíte čekat až do září. Nastartujte svou budoucnost okamžitě!

Možná jste v prvním ročníku zjistili, že zvolený obor není pro vás. Možná jste s přihláškou na VŠ zaspali, nebo již delší dobu patříte mezi pracující lid a rozhodli jste se změnit svůj život. Nemusíte na nic čekat – studium lze začít i od února!

Studium, které se vyplatí

Na státních školách obvykle nemůžete jen tak zahájit studium letního semestru, naštěstí jsou tu však i školy soukromé. Nejenže nabízí možnost vrhnout se do studia už v zimě, jimi nabízené obory také často mívají mnohem větší uplatnitelnost v reálném životě, takže se vám peníze vynaložené na studium do poslední koruny vrátí. Zářným příkladem je Vysoká škola podnikání a práva, která vychovává manažery, podnikatele, specialisty na obchodní právo i informatiky – jedná se tedy o obory, které jsou v dnešní době vysoce ceněné. Škola se proto může pyšnit téměř neuvěřitelným úspěchem: nulovou nezaměstnaností svých absolventů.

Propojte studium s praxí

Na Vysoké škole podnikání a práva se nesoustředí pouze na uplatnitelnost absolventů, ale i na to, aby se naučili aplikovat v praxi nabyté vědomosti již během studia. Kombinace praktických dovedností a teorie je základem úspěchu v zaměstnání. Proto jsou zdejší pedagogové nejen akademici, ale také odborníci, úspěšní ve svých oborech, kteří mohou vnést do výuky pohled z reálného života. Kreativity se zde rozhodně nebojí, ať už zvolíte studium v Praze, Brně nebo Ostravě.

Nejen časová flexibilita

Vysoká škola podnikání a práva je otevřena jak denním studentům, tak těm, kteří se rozhodli na svém vzdělání pracovat při zaměstnání. Z časového hlediska i v dalších záležitostech vychází plně vstříc klientům a jejich potřebám. I cena studia je stanovena v únosných mezích, na rozdíl od mnoha jiných soukromých vzdělávacích institucí. To, že má škola proklientský přístup, však rozhodně neznamená nenáročnost. Bez vůle učit se a pracovat na sobě ještě nikdo kariéru snů nezískal. Pokud jste odhodlaní rozběhnout nový život, pošlete přihlášku ke studiu od února 2018 – škola vaše rozhodnutí podpoří finančním benefitem ve výší 5000,-.

Diskuze k článku

Přidat komentář
V diskuzi není žádný příspěvek. Vložte první komentář.

ROZJÍŽDÍTE PODNIKÁNÍ?

Balíček Můj iPodnikatel vám s tím pomůže!

Nápady na podnikání

 

Praktické návody

Přehledné e-booky vás krok po kroku provedou všemi administrativními nástrahami při rozjezdu podnikání. Nezapomenete na nic důležitého.

Informace pro podnikatele

 

Užitečné pomůcky

Online aplikace pro tvorbu podnikatelského plánu, vzory smluv a aplikace pro správu objednávek vám zjednoduší život.

Podnikatel prosperuje

 

Spousta inspirace

Každý měsíc vám dáme nové číslo e-magu Starting UP + přístup k jeho starším číslům, videím a do databáze podnikatelských nápadů.

 

Řekněte mi o Můj iPodnikatel víc

Odběr novinek

Přihlaste svůj e-mail k odběru novinek z oblasti podnikání. Neposíláme žádný spam a můžete se kdykoliv odhlásit.

Kontaktujte nás

Napište nám e-mail.

E-mail: info@ipodnikatel.cz

Nebo se s námi spojte přes sociální sítě.

Google+    Twitter     Facebook

Sledujte nás

Jsme vám všude nablízku.